Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

Gemini

Demi Moore mě zatím nepřesvědčila o tom, že je dobrá herečka a ani tady to nedopadlo:) Ale protože zbytek filmu, který mimochodem slouží jako další z důkazů, že NAVY SEALs nejsou normální, je velice efektní a Viggo Mortensen recituje D. H. Lawrence se skutečným zaujetím. Nehledě na to, že Anne Bancroftová jako obvykle svým, nutno říci letitým, osobním kouzlem přebíjí všechny ostatní zúčastněné, pokládám ve výsledku G. I. Jane za celkem povedený film. BTW hudbu dělal Trevor Jones a místy to opravdu stojí za to. 60% a nebudete to potřebovat vidět víckrát. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +dobře natočené, dost dobrá hudba a především Demi Moore -některé pasáže nejsou moc dobře nasvětlené a některé jsou mírně nepřehledné/// Oblíbenost takových filmu u mě není moc vysoká, o to jsem byl více překvapen, že mě ten film dokázal do sebe vtáhnout. Po celou dobu byl zajímavý a hlavně hudební složka a hlavní představitelka tomu dodávali jistý náboj, při kterém jste pociťovali pocit vstát a jít se tam prát místo ní. /// Celkem 76%/// ()

Fiftis

Malo to atmosféru, ale postupom času tvorcom aj Demi Moore akoby dochádzal dych - a to teda značne. Musím povedať, že ku koncu som po tak slušnom úvode už len obracal oči. Napätie sa zo mňa akosi vytratilo, z tajomnej atmosféry už tiež nič nezostalo, no a herecké výkony ponechajme radšej bez komentára. Demi Moore je úžasná herečka a v týchto rokoch bola aj pekelne sexy ale bez vlasov proste aj kráska vyzerá ako Patrick Stewart. ()

Radyo

V podstatě se od Demi Moore v posledních letech nedá asi nic víc čekat, než tyhlety rádobyáčkové slátaniny. Před filmem je vždycky plno vzruchu, člověk má dojem, že půjde o veledílo, které posbírá aspoň 5 Oscarů, a pak se nestačí divit, jak ho zase napálili. Ještě víc mě ale zaráží účast Ridleyho Scotta na téhlo stupiditě. On to přece nemá zapotřebí, tak proč ? ()

IvyH

Film z vojenského prostředí, kde hlavní postavou je žena, a nemá to žádnou pořádnou romantickou zápletku? Děkuji, Ridley Scotte! Demi Moore byla pro mě hrdinkou už tehdy někdy v deseti letech poté, co jsem film viděla poprvé. Film má rozhodně své mouchy, ale v momentě, kdy Demi zařve: "Vyhul si ho sám!", jde nějakých pár lehce prokouknutelných zvratů bokem... Protože, ruku na srdce, v Hollywoodu je snad všechno více či méně dobře odhadnutelné a vojenských dramat pro holky není nikdy dost. ()

• Názov filmu G.I. Jane je odvodený z amerického slangového pomenovania mladého muža v armáde - G.I. Joe (Goverment Issue Joe - mladý muž vo vlastníctve vlády; Joe je veľmi bežné meno, ktoré nahrádza faktickú stratu identity človeka po vstupe do armády). (ČSFD)

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (viac)