Áno, je to tak. Náš dobrý známy, úspešný vede a pedagóg, ale v osobnom živote muž s neprehliadnuteľnou nadváhou, má pred svadbou. Snúbenica Denise je milá, pôvabná a úprimne sa teší, že sa už čoskoro stane pani Klumpovou. Rodina ženícha je právom šťastím celá bez seba. Maminka doslova žiari šťastím, z otca už nie je vyhlásený mrzutec, babička omladla predstavou, že doma to zasa zaiskrí sexom, brat Ernie nevyvoláva hádky na každom kroku a Ernie junior sa nemôže dočkať svadobnej hostiny, pretože aj jemu nadmieru chutí. Je tu však stále Buddy Love, alter-ego sympatického Shermana Klumpa. Sám ho pred rokmi „stvoril", lenže z dobrého sluhu sa už vtedy stal zlý pán, ktorým aj zostal. (TV JOJ)

Prochy38

Upřímně jsem chtěl dát okamžitě odpad!, a taky si stojím za tím, že tento film je jasný odpad a jemu přiřknutá 72. příčka v nejhorších filmech (01/2012) jasně oprávněná! Už první díl se mi nelíbil, a tento je ještěod tři třídy horší. Trapný, nechutný, fekální a perverzní humor opravdu nesnáším, a tady v tomto filmu není nic jiného! Za co tedy ta *! Kolkik energie musel E. Murphy tomuto filmu věnovat. a co všechno projít a vůbec - to je obdivuhodná práce, i když ji jako divák nejsem schopen ocenit! Ale obdiv u mě má. ()

Djkoma odpad!

Proč furt někdo obsazuje Eddiho do stupidních kravin, který by neměli jít ani na poličky ve videopůjčovnách... ? Proč on přijímá nabídky na strašně stupidní filmy, v kterých se stále jen hnusně chechtá a cenní své umělé bílé zuby. Co s tím? nekoukat na nic kde Eddie hraje... Ušetříme peníze za psychologa. ()

Fiftis

Je to slabšie ako jednička, ale stále tam boli momenty, kedy som sa trocha zasmial. Niekto túto komédiu považuje za odpad, ja nie. I keď Eddieho Murphyho nemám rád a nepovažujem ho ani za dobrého herca ani za dobrého komika, v takýchto rôznych kostýmoch a maskách vyzeral a pôsobil viac komickejšie, než obvykle. Verím ale, že trojky sa nikdy nedožijeme. ()

ScreamJay odpad!

Seru na to a du domu!!! No má tohle cenu? Samý špeky, prdy, kozy, ejakuláty. Vysvětlete už někdo Murphymu, že z primitivního originálu dobrou dvojku neudělá i kdyby na sebe natáhnul trojitý latexový panděro. A scénář? Račte nahlédnout: prd středně dlouhý........otočka.......krknutí taříkajíc od podlahy........prd dlouhý, modelovaný..........sliny, moře slin.............zuby, spousta protéz............finální prd. Musim dát odpad jinak bych tuhle flatulaci nerozdejchal! ()

PsychopatXXX

Když si vezmu, jaké kraviny mají k 60% tak mě fakt zaráží, že tahle oddychova bobost je hodnocena hůř než Babovresky, z pekla štěstí nebo spindl 2. Minimálně vizual nebo emoční rovina je o x levelu výš. 50-55% by bylo optimal. Prostě je vidět, že doby, kdy hodnocení na csfd mělo nějakou vypovídající hodnotu je dávno pryč. Koneckonců... Ty Marvelovky k 90% jsou opačným extremem a jasným důkazem... ()

• Režisér Peter Segal se ve filmu objevil jako prodavač popkornu v kině. (HappySmile)
  • Kathleen Freeman, která hraje hlučnou sousedku, se objevila i v původním filmu Zamilovaný profesor z roku 1963, kde hrála Millie Lemmonovou. (HappySmile)
  • Celosvětová premiéra proběhla 24. července 2000 v USA. (Varan)