Indian Showtime

Česko, 2018

Účinkujú:

Filip Kraucher

Jonash87

Showtime mám rád hlavně kvůli tomu, že se u něj vždy parádně pobavím, je to celý dělaný s nadhledem. Při práci se to poslouchá skvěle a pak nevadí ani to množství vaty, které každý díl obsahuje. Vortex dělají Vidcast jinak, seriozněji, ale zase ne živě, ale pořady jsou to oba skvělé. Na Indianovi vlastně nic jinýho než Showtime nesleduju. ()

Dzunk

Indian je nejspíš mířený na mladé publikum(ročníky 2004 a mladší). Respektive volná forma videí plná groteskní mluvy a snah o prvoplánový humor na mě tak působí. Myslím si, že mladšímu publiku se určitě víc líbí hlasy redaktorů a videa jsou pro ně díky tomu poutavější. Nemůžu si pomoct, ale mám u Indian videí pocit jako bych se díval na přehrané divadelní dětské představení. Jak říkám, to nemusí být pro každého zápor, naopak si myslím, že to může být hodnoceno naopak i kladně. Mně mnohem víc sedí serióznější přístup redakce Vortexu. ()

Egl

Showtime je profesionálně podaný pořad, kde se dozvíte vše o herních novinkách, navíc příjemně proložený vtipem. Fiola i Gelu jsou sehraní a skvělí. Po technické stránce je to naprostá špička v Česku i na Slovensku. ()