Bloody Hell

• Austrália Bloody Hell

Rex (Ben O'Toole) je bývalý voják a před osmi lety zažil jako zákazník banky její přepadení. V příhodném okamžiku vzal spravedlnost do svých rukou a lupiče postřílel. Nešťastnou shodou okolností při tom zemřela jedna pracovnice banky. Soud ho poslal na osm let do vězení, i když ho běžní lidé mají za hrdinu, čímž jenom napomohl rozvoji jeho rozdvojené osobnosti. Po odpykání trestu je Rex známou osobností, což se mu vůbec nelíbí, a tak se rozhodne vycestovat do Finska, kde ho nikdo nezná. Tam ho ovšem hned po příjezdu čeká velmi nemilé překvapení. (C0r0ner)

Kudly4

Celkem zábavná blbina, kde není nouze hlavně o uřezané končetiny. Sice sem tomu nemohl přijít ze začátku na chuť, asi mi vadil ten finský přízvuk, ale pak se to celkem slušně rozjelo (probuzení se bez nohy) a nechybělo slušné napětí. Rodinka byla fakt nechutně ujetá a finále bylo parádní (hřebíkovačka - top scéna). Dobře natočené, výborné dialogy a hlavní postava skvělá. Bavil jsem se. (424. hodnocení) ()

Martin741

Dlho som vedel o australsom reziserovi Greg Mcleanovi, ktory natocil vyborny film Wolf Creek. Tuna dalsi neznamy australsky reziser natocil horor Bloody hell. Poriadny bad ass ako zaporak, mordy su brutalne, ta finska rodinka bola posahana hodne. Ja bych tam nechal aj to vykecavanie, malo to zmysel prave . 77 % ()

Fiftis

Taká Bčková super zábavka. Taký Fínsky Hostel. Film sa istého momentu zmení na niečo úplne iné než čím bol na začiatku. Táto snímka nie je dokonalá, ale má všetko, čo od toho očakávate - akciu, humor, dobré herecké výkony, slušivú hudbu počas akčných scén, streľbu ...no asi len romantika chýba. To najlepšie čaká uprostred filmu, kedy sa hlavný hrdina dostane do domu šialenej rodiny. Človek si nemôže byť istý ako to celé skončí, pretože toto nie je hollywoodsky film, ktorý musí mať šťastný koniec. Krv strieka všade možne a ja dávam plný počet. ()

Eliott

Příběh filmu je o sympatickém hrdinovi kontroverzní situace, který si čerstvě odpykal svůj trest a utíká před náhlou publicitou do Finska. Tam je však unesen a ocitne se ve spárech podivné rodinky a zde to začíná být teprve zajímavé. Tento akční hororový thriler, který je perfektně vyvážený komediálními prvky, byl pro mě obrovským překvapením. A po způsobu, jak dokonale si tvůrci poradili s koncem příběhu se tento film ocitá na mém seznamu nejlepších filmů roku 2020. 95% ()

dubinak

Kdyby všechny hororové komedie byly takhle v pohodě, tak bych byla spokojená. Sice pořád nevím, jestli si to ty čtyři s jistotou zaslouží, poněvadž to mohlo být klidně ještě trošku vtipnější co se týče druhu humoru. Jeho zdrojem je hlavně rozhovor mezi hrdinou a jeho svědomím, což byl podivný prvek scénáře, ale zároveň to vůbec nekazil. Najde se tu i nějaké gore, ale rodinka mohla být prozkoumána více do hloubky a nesoustředit se celou dobu jen na hlavní postavu. ()

• Herec Travis Jeffrey, ktorý hrá obe dvojčatá, Gaela a Gideona, prišiel na výrazné rozdiely medzi súrodencami sám. Najpozoruhodnejšie je lenivé oko Gideona, ktoré je skutočnou Jeffreyho schopnosťou, a výrazný kontrast v každej z ich osobností. Gael je silný vodcovský typ, zatiaľ čo Gideon je skôr slabším nasledovníkom. V scenári boli v podstate zameniteľné. (Peter.N.5688)
  • Scenár mal názov „Blood of an Englishman“ kvôli jemnej väzbe na Jacka a fazuľu. (Peter.N.5688)
  • Bábika hula na palubnej doske v Helsinskom taxi má iba jednu nohu. (Peter.N.5688)