Kým Layla je v stopách Harrowa, Marc, Steven a Chonšu sa musia vrátiť do Káhiry, aby zastavili Ammit, ktorá opäť ohrozuje ľudstvo. (Disney+)

thekalli

Dobré, ale až příliš uspěchané finále jinak skvělého seriálu. Opravdu se na nic nečeká a dějí se věci, jedna za druhou. Efekty a bitky jsou suprové, na úrovni filmů. Musím říct že konec (potitulková scéna) je překvapivý a alespoň nenechá diváka v nevědomosti. Otázkou ale nadále zůstává... co teď? 7/10 ()

kristina.b

Poslední epizoda mi přišla asi nejslabší, SPOILER: dalo se očekávat, že je s nimi ještě v tělo někdo třetí. Dokonce jsem si po shlédnutí řekla, že jsem zmatenější než na začátku, naštěstí tam byla pod titulková scéna a ta mi to tušení, že nejsou jen dva potvrdila.  Je to jinak hodně povedený seriál. Moje celkové hodnocení seriálu by bylo 75% ()

tein odpad!

Tak na toto se hodí snad jen WTF?. Kdo toto probůh napsal takovou příšernou dementní slátaninu s otřesným střihem? Jó kdyby to bylo kreslený a na kanálu MiniMax tak si řeknu ok, děti snesou všechno, ale jinak mi to přijde, že je to snad uděláno pro totální bezmozky jež zkonzumují jakýkoliv výblitek, pokud to spadá pod MCU. To i takové Teletabies či Ren a Stimpy, když hledali smrádek od prdu, je oproti tomuto skvělá a oduševnělá zábava. ()

Lenka.Vilka

Neměla bych čisté svědomí, kdybych dala míň než pět hvězd. První polovina ještě dojíždí na předchozím dílu a je to luxusní. Druhá polovina je klasický "marvel cgi bitkový závěr", který je ale paradoxně mnohem lépe koukatelnější než ve filmech. Ale jak jinak to vyřešit? Alespoň se já to dobře kouká  :) ()

Sany33

Príbeh: Moon Knight je opäť medzi živými ale tak isto sa to podarilo aj Amit, ktorú oslobodil Harrow. Vyrovnanie síl prichádza vypustením Chonsua a aktivovaním obleku. Prevedenie: Mark/Steven si v piatich častiach upratuje vo svojej hlave aby celý zresetovaný porazil Amit a jej nového avatara Horrowa. Rýchlokvasený koniec, kde sme opäť tie najlepšie scény nevideli kvôli tomu, že sa v našom Moonovi prebudila tretia identita. Už to s týmto seriálom nezvládam. Keď sa konečne rozpletú všetky hovadiny tak nám autori pripravili do ďalšej série ďalší bolehlav. 45% ()

• Ve scéně, kdy Amemaitini následovníci soudí obyvatele Káhiry, si můžeme všimnout camea, kdy Mohamed Diab (režisér seriálu) soudí Granta Curtise (výkonný producent seriálu). (Kubaaa97)
  • QR kód na plakátu úplně na konci epizody odkazuje na komiks „Moon Knight: Acts of Evil“ z roku 2019, ve kterém je hlavní záporák Kang the Conqueror. Jedná se již o druhý easter egg na tuto postavu v seriálu. (NiWi)
  • Ve scéně, ve které se Káhiřanka zeptá Layly (May Calamawy), jestli je egyptská superhrdinka, si můžeme za ní všimnout graffiti v arabštině. V překladu znamená: „Chonsu žije.“ (Kubaaa97)