Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

EvilPhoEniX

Nejlepší reality Show s perfektním nápadem. Doslova ráj na zemi s nádhernou vilou a pláží, kde tvůrci nasází nejatraktivnější lidi světa s jedním pravidlem žádný sex. Pro některé začíná regulérní měsíční horor, s kterým se vypořádat nebude jednoduché. Postavy jsou sympatické, každá má něco do sebe ( Chloe a Francesca jsou miláčci), hlášky baví a na ženy se opravdu skvěle kouká. 8 Hodinová vzrušující jízda, která mi změnila pohled na svět a postavy mi opravdu stihly přirůst k srdci. Příběh***, Akce>Ne, Humor****, Násilí>Ne, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí***. 8/10. ()

Caminzind

Ok, chápu záměr Netflixu, předhodit obecenstvu bandu idiotů, abychom se mohli u každého dílu pořádně vyzvracet, případně se škodolibě zasmát nad lidskou ubohostí. Ale pořád to nemění nic na tom, že se jedná o krystalický odpad!, který možná nabídne pár podnětů k zamyšlení, ovšem na dobu ne delší, než činí stopáž prvního dílu. Tohle nikdy nemůže uspět, námět je slabý, formát okoukaný, obsazení tuctové, komentář rádoby ironický a vůbec celá ta stylizace je tak přepálená, že mám občas problém uvěřit, že nejde do velké míry o účelovou přetvářku. Nehledě na to, že to, jak snadné je před kamerou udělat ze sebe většího blba, než jakým jste, už dávno víme. ()

Sany33

1. Séria: Tak ako pri väčšine reality show ide o výber ľudského odpadu, ktorého správanie môže pôsobiť degeneratívne na mozgové kapacity zvyšnej populácie, ktorá sa rozhodla na tejto veci podujímať svojím sledovaním. A teraz trocha jednoduchšie. Kopa sexi ale na druhej strane strašne jednoduchých a plytkých amerických modelov musí vydržať bez sexu na ostrove. Sú pod dohľadom vzdušného difúzera menom Lana a za prehrešky jednotlivcov trpí celá skupina. Je až prehnane očividné, že účinkujúci idú podľa scenára a majú za to zaplatené. Ja osobne ani neviem o ktorú členku ženského osadenstva by som usiloval. Teraz nechcem povedať že hľadám iba vnútornú krásu alebo podobné veci... ale pri životnej partnerke potrebujem aby mala aspoň jeden mozgový chromozóm. Palec hore dávam za úžasne sarkastickú Lanu, ktorá ma dokázala celkom pobaviť. 10% ()

Lachtaan

Největší, ale v posledních dnech nejspíše nejsledovanější bizár Netflixu přihrál streamovací lídr do období, kdy je potřeba nejmocnějšího odlehčení. Vzal si na paškál jeden z nejzbytečnějších, byť nejrozšířenějších problémů současné mezilidské komunikace a zaobalil to do osmidílné výpravy za zlepšením těch nejhorších představitelů dnešní nevěrou a intolerancí protkané doby. Primárně je třeba u Too Hot to Handle vypnout a bavit se, ale dá se i několikrát opravdu něco přiučit, minimálně se snažit nebýt takovými individui, jako zdejší soutěžící. ()

MoiJe

Až sa hanbím priznať, že to pozerám. Občas mám chuť sledovať hlúpych ľudí v telke a títo sú na to priam dokonalí, majú extrémne vysoké sebavedomie a s vážnym výrazom jeden za druhým púšťajú hlášky ako "I drew a clock, cause I'm, like, a pretty intellectual thinker. I try to think about the future because... it's coming. Does a clock start with a 12 or a 1?". To by žiaden scenárista nevymyslel! ()

• Pro Harryho se jedná již o druhé vítězství v reality show. Poprvé vyhrál v australské soutěži Heartbreak Island roku 2018. (Kuzmik)
  • Natáčení probíhalo v březnu 2019 v luxusním resortu Casa Tau v Mexiku. (SONY_)