Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

Morholt

Halle Berry tady ukazuje, že prostě umí a hlasitě si tu říká o druhého Oscara. Po stránce příběhové je to trošku slabší. V zásadě se jedná o další zápasnickou šablonu, ve které se hlavní hrdina resp. hrdinka musí vydrápat z bahna zpátky na vrchol. To, že se v tomto případě jedná o fighterku, sice do žánru přináší ne tak okoukané aspekty, ale tady se jedná spíš o detaily než o něco, co by zásadně ovlivnilo celý film. A nepotěší ani naprosto zbytečná úlitba LGBT komunitě. Závrečná řež je naopak úplně v pohodě a Halle tady ukázala, že když na to přijde, dokáže nabídnout i slušnou fyzičku. Celkově slušný režijní debut, ale na zadek jsem si z něho nesedl. 60% ()

filipvrbik

Nízké hodnocení a navíc ženské zápasy, které teda rozhodně nemusím... Ale ono se z toho nakonec vyklube "Rocky v sukních" a naštěstí to není jen o zápase, ale hlavně o vztahu matky a syna, kterého se snaží znovu získat.. Co zasluhuje pozornost, je neuvěřitelná kondice Halle Brry, které je ve filmu tuším 54 let, a to co předvádí, bych už dávno nezvládl, takže rozhodně smekám. Na druhou stranu film jako takový už tu stokrát byl, ať už jako Rocky I-VIII, nebo v různých vandamovinách a tak různě. Ale propadák to rozhodně není...60% ()

Enšpígl

Já neumím posoudit do jaké míry jsou ty MMA souboje v tomto filmu věrohodné a do jaké ne, to ať řeknou skutečný MM fighteři a fighterky a je mě to vlastně jedno, protože tohle byl takový sportovně duševně intimní filmek. Smekám před Halle a její kondicí, asi mě zmlátila i v 60 . Film zaujme i když mám dojem že tohle tady bylo v mužské verzi minimálně x krát, no nevadí je to tady znova a jak vidno ´pořád se mě to úplně neomrezelo. ()

Jaro.Krafcik

Halle Berry je späť a dokonca na režisérskej stoličke. Nebude to ďalšie million dollar baby, ako už spomínal jeden užívatel. Ale predsa len o nejaký prepadák nejde. MMA ako šport je sám o sebe zaujimavý ale keď sa bijú ženské vyzerá to fakt zvláštne. Záverečná bitka ale fajn aj čo sa týka výberu hudby. Povinné lgbt nechybalo a už ma celkom štve že to netflix pchá všade. 3* ()

Likan7

Halle Berry je 55 stejně jako mojí mamce. A upřímně věřím, že i za 5 let by mi dokázala Halle Berry dát přes držku. Co začalo Wickem, tady pokračuje a její fyzická příprava musela být fakt neuvěřitelná. Nedokážu posoudit jako moc jsou fighty realistické, na MMA se nedívám, ale na mě to po týhle stránce fungovalo. Proto je škoda, že těch zápasů tu vlastně hodně málo a pořádný je jen ten závěrečný, který je ale o to povedenější. Režijně to Berry taky zvládá, nikde jí to vyloženě neustřelilo, jen těch témat si tu nabrala tolik, že by bylo vhodnější příště ubrat a více je rozvést. Na Oscara to asi nebude, ale Halle si tady určitě ostudu neudělala a na to, že to je její režijní debut, je to hodně fajn, takový ženský šestý Rocky. ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)