Soukromý detektiv a ženami obletovaný krasavec Cody Abilene má svou loď, kde i bydlí a před kterou na matčinu počest – zabil ji železniční vagon – postavil kulisu s nápisem Malibu Express. Má přítele Douglase Wiltona, který se mu zmíní o problému nezákonného skupování amerických počítačů, které končí v Rusku. Zdá se, že by s tím mohla mít něco společného rodina Lillian Chamberlainové. Zde se začne vše zamotávat a Cody se to pokusí rozlousknout. (oficiálny text distribútora)

dr.fish

Řekl bych jen toto: film je prokazatelně vrcholem americké kinematografie, která se v té době ubírala evidentně tím správným směrem. Až pak se něco zvrtlo. Tento film je ale tak blbý až je geniální, plný povolných ženských, pěkných aut a vůbec všeho, co si běžný chlap může přát. A navíc ten volnomyšlenkářský přítup, ten mě fakt dostal. Paráda! ()

Joe321

Koudy, ultimátní svůdník, na kterého se baby lepí po davech a zbraň mu kope, i když nevystřelí. Lehce erotické béčko s poctivým béčkovým dabingem. Hromada úžasných scén, které mě často nahlas rozesmály. Jako například když nasednou do auta, v patách jim je vrtulník a ženská na něj okamžitě vyvalí poprsí. -"Vidim samý kozy. Dej je pryč, nic nevidim!" ()

Magyar

Herecké výkony jsou více jak obdivuhodné, když si uvědomíte, že většina zdejších herců musí být notně nervózní, když má na sobě něco víc než plavky. Vytrženi ze svého přirozeného prostředí (posilovny a soft porna) instinktivně vyhledávají správný úhel kamery a pózují. Jedna * (ale neplíst s filmem s hvězdičkou, je to spíš něco mezi panoptikem a National Geographic). ()

Blazkowicz

Ze začátku zmatená blbost, ale nakonec to nebylo tak špatné. A nebylo to kvůli tomu, že si to týpek ochotně rozdal s úplně každou. Od policajtky k nějaké borce na vrakovišti. Ony se tam taky všechny svlékají na potkání. Oproti první sidarisovce už je tady nějaké to lehké soft péčko, ale to ještě snesu. Jako celek působící docela amatérsky, takže na lepší hodnocení to nebude. 2+* ()

Gilmour93

Soukromé kovbojské očko Cody Abilene, s džínsy upnutými tak, že jeho přirození nemůže dýchat ani póry, vyšetřuje (pro děj zcela) nepodstatný kriminální případ a všude kolem něj se pohupují tu menší, tu větší KOZY.. Lehce erotická rádoby komedie, kde když se souloží, tak za zvuků jižanské hudby a jenž svou podstatu "bavit" nenaznačí ani na vteřinu. Lascivní stařík Sidaris musí mít u režisérské židle na ty gryndy, co mu tečou od úst, nachystaný velmi objemný lavor. Stop! Dáme si to znova, drahoušku, přes ten samopal ti šla vidět jen jedna bradavka… ()

• Do filmu mali byť obsadení aj tzv. Barbarian Brothers, čiže Peter Paul a David Paul. Zabudli však, kedy je deň natáčania, a preto sa na pľaci neobjavili. Sidaris ich preobsadil už hneď na druhý deň. (Real Tom Hardy)
  • Natáčanie prebiehalo v Los Angeles, predovšetkým v Beverly Hills, Sunset Blvd. a niektoré scény sa natáčali v Willow Springs International Motorsports Park v Rosamonde. Natáčalo sa v novembri 1983. (Real Tom Hardy)