Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře. (Netflix)

agentmiky

Čistě subjektivně za mě nejslabší počin Leclerqa. S přihlédnutím k luxusnímu válečnému úvodu s efektivním výbuchem bomby a i zajímavému rozjezdu to je nesmírná škoda, neboť tenhle film měl na to se pohybovat alespoň v šedesátkových číslech. Vizuální stránka je za mě naprosto v pohodě, peníze jsou na tom vidět, tam bych problém nehledal. Problémem je uvěřitelnost hlavního děje. Ta scénáristická bída, s kterou na diváky autoři vyrukovali, to je smutné sledovat. Takových logických přehmatů, kdy jen nechápavě čumíte a kroutíte hlavou, se dostaví mnoho. Kontaktní bitky za mě choreograficky super, tady to dýchalo na záda těm nejlepším žánrovým bijákům, zejména ta druhá s vražedkyní v nemocnici stála za to. Přestřelek se člověk moc nedočká, a když už ano, tak ty mě o kvalitě nepřesvědčily. Kurylenko ucházející, ale často přehrávala. A ten konec....To bylo jako co ? Hodně šílené zakončení. Není to odpad, ale spíš si to asi nedávejte. 4,5/10 ()

Marze

Zanr o pomste. Proste filmove cviceni o spravedlnosti zcela bez humoru. Nastesti je to relativne kratke.Tento napul dopeceny film trpi spatne napsanym scenarem a obycejnymi bojovymi scenami. Pro Olgu Kurylenko muze byt film vytah do akcniho duchodu. Sily emocniho traumatu v ni zapasi se zlovolne temnymi. ()

Enšpígl

No jo no, námětem teda film originalitou moc nepřesvědčil a Olga Kurylenko v sobě potenciál akční holky přílši nemá. Ještě mě rozesmála ta lesbí scéna, protože to opravdu působí až komicky stůj co stůj ukázat, že hlavní hrdinka je lesba v tomhle filmu naprosto nepodstatná info, ale tak je to Netflix. ()

Kudly4

Za mě už strašně ohrané téma, kdy si voják přiveze z války domů nějaké trauma a ještě se mu do toho něco přihodí, jako zde, znásilnění sestry a samozřejmě v tom musí mít prsty vysoce postavený Rusák. Na film bych se vůbec nepodíval, nehrát zde má oblíbená Olga, která naštěstí překvapí v dobře natočených fightech (v závěru pak dojde i na dvě krvavější scény) ale především za pěknou, lehkou, škoda že velmi krátkou, lesbickou scénku. Jinak ničím jiným ale Sentinelle nepřekvapí, strašně průměrný / televizní film. Třetí * vyloženě jen za Olgu. ()

mira007

Operace Sentinelle je protiteroristická akce francouzské armády, kdy po nějakém teroristickém útoku , nastupuje do ulic jako policie. Olga Kurylenko jako veteránka z Iráku, která hlídkuje v nějakém francouzském městečku, nastoupí pomstít se za znásilněnou sestru. Prvních dvacet minut vypadá inteligentně a nadějně včetně epizody z Iráku, ale od již zmiňované zbytečné lesbické scény to přejde do předvídatelného jednoduchoučkého rape and revenge s ultra imbecilní koncovkou. ()