Muel

| HBO Max | James Gunn is the man! Marvel má bratov Russovcov, DC má po novom tohto šialenca, ktorý sa tu vybláznil do posledného drblého vtipu a rovnako ako v The Suicide Squad a je to opäť neskutočne zábavné a drsné. Hlavne teda čo sa týka chémie medzi postavami a dialógy medzi nimi - je to to najlepšie, čo som kedy videl v superhrdinskom projekte v seriálovej podobe. Všetky pozitíva zostávajú a neraz som sa rezal smiechom nad Vigilantovou hlúposťou (Freddie Stroma je borec!), Peacemakerovou tvrdohlavosťou alebo len primitívnym hádaním sa prečo má určite Economos ofarbenú bradu. Majestátne podarené a okamžite mi dajte druhú sériu! | Hodnotenie: 9/10 | ()

UhLee

DC seriál - První série - (9/10). Po oznámení zprávy, že Peacemaker dostane svůj vlastní seriál by asi nikdo nepředpokládal, že to bude takový granát. James Gunn opět ukázal, že to je mistr svého šíleného řemesla a nadělil nám totálně brutální, sprostý, vtipný a hrozně zábavný počin, který ukazuje fakáč všem Marvel seriálům. Marvel seriály cílí především na mladší publikum a jejich politika okolo seriálů mi nepřišla vůbec tak svěží jako právě Peacemaker. Jako.. Kdo by na něj vsadil?! Nikdo. Ale přesto jsem za jeho úspěch nesmírně rád. John Cena je kluk, který se snaží a jeho práce ho neskutečně baví. Jde to vidět na každé replice, kterou zahraje. Není divu, že umí hrát na piano a na pohodu zandat BING CHILLING. Na rozdíl od Marvel seriálů, tak tohle má ksicht a parádního záporáka, kterému přejete jen to nejhorší. Fuckující trpaslíci na verandě nebo ochočený orel? Zní to šíleně, ale tady to sedlo neskutečně. Třešničkou na dortu je intro, které jenom ukazuje, jak osvěžující to je seriál a kašle na nějaké šablony. Začínám hodně fandit DC, protože se mi zdá, že mají momentálně daleko svěží vítr v plachtách a žhavější želízka v ohni co se týče seriálů. Nejlepší epizoda: Stop Dragon My Heart Around (S01E07) ()

Zek

Tohle byl absolutní nářez. Humor, rasismus, sexismus, nahota, nadávání, sebevražedný torpédo a rejpnutí do Batmanova chytání záporáku bez zabíjení atd. Nebyl tu snad žádný díl u kterého bych se nudil. Peacemaker se po tomhle stal hned mojí oblíbenou postavou a John Cena se na něj perfektně hodí. Celkově i obsazení ostatních postav bylo parádní a každý mi tam sedl. Hlavní zápletka mi přišla zajímavá a já doufám, že si seriál udrží kvalitu i u druhé série. ()

NiWi

Gunn je prostě bůh. Alespoň pro ty, kteří jsou naladění na stejnou vlnu humoru a stylu jako on, což já rozhodně jsem. Postavy nejsou ani za nic jednotvárné, akce je skvělá, celá zápletka opět skvěle bizarní, má to super styl, skvělý výběr hudby což Gunn prokázal už xkrát, a na seriálovou produkci ( i když vysokorozpočtovou) to vypadá opravdu dobře. Za mě v tom není slabina, já se skvěle bavil a vím, že ten člověk ať natočí snad cokoliv tak se mi to bude minimálně líbit. Navíc komiksová látka je pro Gunna úplně ideální, protože stejně jako se spousta bizarních věcí objevuje v komiksech, on z nich dokáže vzít ty nejlepší elementy, a udělat z toho ještě větší sračku (pozitivně myšleno) a je to zkrátka jedinečný a extrémně zábavný. Těším se na 2. sérii a jsem velmi potěšen, že nekorektní humor ještě stále nebyl všemi rádoby mravokárci vymýcen. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (VášaVF)
  • SPZ auta, ve kterém jedou rasističtí příznivci White Dragona, je 14WRDS, což je odkaz na termín 14 slov (14 words) spjatých s bílými nacionalisty, a jedná se o čtrnáctislovný slogan, který formuloval americký zločinec a příznivce bílé rasy David Lane. (NiWi)