Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiálny text distribútora)

sedm.1

Pokud to měl být čistý horror,tak bych měl dát rovnou odpad,neboť by to pak byla urážka všech horrorů.Pokud to bylo zamýšleno jako parodie na horrory,pak je to urážka všech parodií na cokoliv,takže znova odpad a pokud to tedy měla být horrorová komedie,měl bych dát opět odpad,neboť by to byla urážka všeho.Ale vážně,skutečně nevím co tím autoři zamýšleli,mě Klub hrůzy šíleně nebavil,všichni se chovali jako naprostý hovada,k smíchu byla akorát tak nemohoucnost režiséra a přítomných herců a z horrorových parametrů je to taktéž spíš k pláči,Klub hrůzy v tomto směru ve mě vyvolal pouze úšklebek nad nicotností v tomto směru.Dějově je to pak na úrovni největších spletenců a blábolů.A proč tedy dávám 2*?Jedna je za fakt (pardon za to slovo) šukézní Brittany Daniel a druhá za šíleně přehrávajícího Billa Paxtona.To je fakt smutný,když si u mě film musí získávat takovéto hodnocení takovýmito "přednostmi".Prostě neskutečná mizérie,doporučuji obloukem se vyhnout.V Klubu hrůzy zvítězila trapnost a nuda.A prd,když si vzpomínám,jak debilní to bylo,odebírám * za Brittany...znám daleko lepší a hezčí :). ()

F.man

Vážně nevím co si o Klubu hrůzy myslet. Nejspíše to, že ani sami tvůrci nevěděli jestli dělají važný horor, komedionální horor nebo parodii na horor. Výsledkem je tak neuvěřitelný guláš různě slepených scén, jež drží pohromadě kousky docela povedené (všechny gore) s naprostou většinou nic neříkajících. Tedy dvě hvězdy - jedna za Putmana, dredatého učitele tennisu a pár dalších dobře napsaných postav, druhá za samotný snímek, který ve výsledku mohl být o DOST lepší. Úplná ztráta času Klub hrůzy není, ale jednou stačilo až nad hlavu. You've manacled me to my death-bed, you Piccadilly whore! ()

Haymar odpad!

Většina hodnotících musela být při sledování Club Dread totálně zhulená (či jinak indisponovaná), jinak si nedovedu vysvětlit tak vysoký hodnocení! Tahle rádoby hororová-komedie nebyla ani vtipná, ani strašidelná, byla jen neuvěřitelně blbá, trapná, amatérsky natočená i "odehraná"... prostě odpad! jak vyšitej!... A nebo sem viděl (přesněji: ani nedokoukal) úplně jinej film!! ()

CaptainNor

Něco málo na téhle zhovadilosti být musí, když jsem jí celkem v pohodě dokoukal. Může to být způsobeno tropickým prostředím, půvabnou Brittany Daniel, ale hlavně nepřetržitým kroucením hlavou nad tím, jak budoucnost Ameriky, dospělé děti, skotačí, zhulení do sebe lijí Tequilu, poskakují v příšerných kostýmech a domnívají se, jak jsou veselí a šťastní.. Jediná hvězda Bill Paxton nabídku na roli Banánového Peta, přijal nepochybně pod vidinou mnohých rozkoší při natáčení a já se mu vůbec nedivím! ()

KatanaCZ

Určitě spousta z vás viděla srandovní klip někde na netu, jak polonahá gymnastička skočí na chlapa a, křup, chlap lehne => je to odtud. Podobných vtipných scének, fórků, narážek okolo sexu apod. je zde opravdu požehnaně. K tomu si přihoďte spoustu pěkných holek, vraždícího maniaka, sem tam nějakou tu lekačku, gore scény (žádné PG 13...), nádherné prostředí a v neposlední řadě skvělého Billa Paxtona. Je pravda, že to asi nebude pro každého a určitě záleží i na náladě (viz R.I.P.), ale já se smál a bavil, skoro pořád! ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)