Mikýřova úžasná pouť internetem

(relácia)

Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinu. Byl jím Mikýř, mocná princezna, zocelená žárem bitev. Síla... vášeň... nebezpečí. Jeho odvaha změní svět. A nebo taky ne. Martin Mikyska dal vzniknout na místní poměry ojedinělému formátu, ve kterém se týden co týden věnuje tématům, které hýbou českým internetem. (MALL.TV)

Lachtaan

Je to sice bizárek na pátou, ale přesto se jedná o jeden z v současnosti nejdůležitějších publicistických pořadů na českém internetu, který velmi zábavnou, byť poučnou formou dokáže skvěle poučit o těch nejsilnějších kauzách, které hýbou nejen tou virtuální, ale bohužel i skutečnou českou společností. ()

easaque

3* před rokem jsem začínal s tímto komentářem: "pro tenhle pořad nejsem ta pravá cílová skupina, protože nejsem zapojen do sociálních sítí, natož abych se zajímal o působení českých "celebrit" na nich. Přesto jsem pár dílů shlédl, abych pochopil proč tu má tak vysoké hodnocení. Věřím, že pro někoho to může být vtipně kritické, ale jestli to má nějaký smysl tak to pochybuju a jen vzniká další "celebrita", která parazituje na působení jiných. Ale odpad si nezaslouží, tak dávám aspoň jednu hvězdičku a baví mě jít proti proudu ;-)." .... Listopad 2021: Za vším tím, co jsem napsal o starších dílech si stojím, ale koukám, že v posledních měsících Mikyska uzrál a vybírá si čím dál zajímavější témata. Zejména předvolební pořady měly hlavu a patu a teď i poslední o investičních šmejdech má šťávu. Jeho styl humoru i používaný slovníček je určitě bližší mladší generaci, ale pro ně je to hlavně určeno. Rozhodně jsem rád, že se objevil pořad, který si nebere servítky a dělá si srandu z lidské hlouposti. Takže hnedle je tu z hvězdičky třikrát tolik.... Jen tak dál ;-) [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

jigsaw44

Ešte staré Múpi bolo občas celkom fajn (ked to ešte bolo na Mallu), i ked to vačšinou pozostávalo kurioznej grafiky, tlačeného humoru, a priživovania sa na druhých kvoli sledovanosti, tak sa sa dalo na tom občas pobaviť, hlavne ked sa triafal do ludí, ktorí si to zaslúžili. Mykíř sa každopádne v jednom diely vysmieval youtuberom, ktorý tvoria reakcie,  niečo v zmysle "Nemají nápady ani kontent, tak tvoří reakce" a pritom paradoxne teraz robí to isté, teda reakcie a suchohumorné hozhovory. Takže je to kalkul, pri ktorom si predtým získal sledujúcich a teraz klesol medzi ostatných a tým pádom aj kvalita klesla. ()

Modular

Někdo by řekl, že jsem dětinský, nebo snad hloupý, ale myslím si, že se jedná o vskutku kvalitní pořad. Martin Mikyska se v tomto pořadu snaží odhalit různé nekalé praktiky kyberbaronů, nemorálních šmějdů a dalších bláznů, co se nám tu po internetu každý den poflakujou. A dělá to velmi vtipně a informativně. Je to dozajista jeden z nejlepších publistických pořadů, co tady v Česku máme, takže bych dozajista doporučil aspoň zkusit se podívat na Mikýřovu Úžasnou Pouť Internetem. ()

diahexik

Přístupný humor, který je většinu času fajn, ale v delších dílech už trochu omrzí a moc nedělá svou práci. Moderátor má super náhled na většinu kauz na českém internetu, editace pořadu je naprosto famózní, jen již zmiňovaný humor občas začne nepěkně škobrtat, ale nejspíš se není čemu divit, vymýšlet každý týden vtipy na nový díl musí dát obrovskou práci, přesto ale nemůžu dát pořadu více než tři hvězdičky, protože až na prvních pár dílů jsem si žádný z nich nepustil víckrát. Má to spoustu potenciálu, jen to ještě pořád potřebuje spoustu pilování, pak to na pět hvězdiček stopro bude. //Tak ne, no. ()

• V epizodě Je to vaše chyba aneb kauza vládní TikTok jsou zmíněny seriály Hra o trůny (od r. 2011) a Šmoulové (od r. 1981). (G....)