Môže veda pomôcť nájsť vysnívaného partnera? Jedinečná svetová romantická šou, v ktorej hrá hlavnú úlohu láska. Ženích s nevestou sa prvýkrát uvidia na vlastnej svadbe, odídu na svadobnú cestu a mesiac žijú v spoločnej domácnosti. Vyjde im to spolu? Sledujte českú verziu obľúbenej romantickej šou Svadba na prvý pohľad. (TV Markíza)

Razzor_82 odpad!

Svatba na první postřeh. Natálka je obyčejná ukrajinská děvečka a hledá hodného, svalnatého, bohatého a inteligentního manžela. To vše cestou chemického pokusu. Ejhle, selekce se ale nepodařila. Místo Brada Pitta na ni vyšel František dobrota! Další šílená frenčíza TV Nova, která tahá lidi jen za fusekli! Je mi líto lidí co tuhle šarádu berou vážně. 0/10 ()

Kokutek odpad!

Ona a on ve vířivce...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...opravdu si nedovedu představit, že by tady byl se mnou někdo jinej,..já taky ne, faaakt...blbě, jedem znova...klapka, jedem...mámo, těm to určitě klapne...jak ta klapka... ()

Ovecka_Saki

Nevím jak ostatní, ale já se při sledování s mamkou dost dobře pobavila, hlavně když si paní učitelka vybírala šaty, nebo když Natálie řekla po svatbě své kamarádce, jak je natěšená z manžela a že úplně cítí, jak se k sobě hodí a že cítí tu chemii a po svatební cestě oznámila, že se jí chce blít jen z pomyšlení, že by mu měla dát pusu. Nebo když René na svatbě objal Petru jako kámoše, kterého neviděl sedm let a pořádně ji poplácal po zádech. Jinak co to prosím pěkně mělo společného s vědou? … Asi jenom to jejich motto ne? Celkem se těším, jak bude vypadat druhá řada, tu si nemůžu nechat ujít. ()

rakovnik

Díval jsem se na toto raději než na předtočený projev Miloše. Reality je převzaté, takže asi jakžtakž funguje. Ovšem přijde mi zvrácené začínat vztah slibem... Jaký to vysílá vzkaz mladým? Lidi, co do tohoto experimentu jdou, upřímně nechápu. Stejně tak jako "odborníky" na vztahy. Takhle to přece v životě nefunguje. Tuším, že jde jen o peníze, byť náhodně se může výběr povést. ()

Marze

Jak rikal dedecek meho oblibeneho manzelskeho a rodinneho poradenstvi Jeronym Klimes "Lepsi je dobre se obesit, nez blbe ozenit".Porad plni vybornou propopulacni roli.Klimes rika,ze u nas nizkou porodnosti kazdou generaci vymre tretina zen.Jsou nahrazovany hlavne ukrajinkami, ktere ceske zeny prevysuji ve vsem. ()