Fury zápasí s minulosťou aj prítomnosťou. (Disney+)

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 2 Druhá epizóda seriálu Secret Invasion nám prináša ešte väčšiu dávku vzrušenia a tajomstva. Seriál pokračuje v skvelom tempe a ponúka nám ďalšie fascinujúce odkrývanie pravdy o mimozemských infiltrátoroch. V tejto epizóde sa rozvíjajú rôzne vlákna príbehu, ktoré nám pomáhajú lepšie pochopiť komplexný svet Secret Invasion. Naše obavy a podozrenia sa potvrdzujú, zatiaľ čo niektoré postavy prekvapujú svojimi tajomnými motívmi. Seriál nám stále hádže záludné zákruty a udržuje nás v napätí. Herecké výkony opäť excelujú. Hlavní herci nám predkladajú ďalšie vrcholné predstavenia a prinášajú do postáv hĺbku a emócie. Ich chemická interakcia a dynamika posúvajú príbeh dopredu a udržujú našu pozornosť. 5* ()

panvasik

Druhá epizoda opět nezklamala a naděluje další slušné pokračování, tohoto malého "zázraku" pro fanoušky Marvelu. Atmosféra z Winter Soldiera se pořád krásně drží a já si jenom užívám. Zatím se nenudím a nemohu se dočkat co všechno se ještě dozvíme a co nás ještě za různé zvraty mohou v dalších epizodách čekat. Nick Fury má s Talosem zajímavou chemii a u jejich dialogů se často pousměju (nevím, jestli to byl záměr nebo jsem jenom debil). To že si dělali v epizodě prdel ze Slovenska mě fakt pobavilo, protože jsem to vůbec nečekal. Těším se na zbytek seriálu a nezbývá než se modlit za to, aby si seriál udržel svoje svižné tempo a osvěžující atmosféru 7,5/10 ()

Pichloza

Původně jsem chtěl dát jen čtyři hvězdy, ale když vidím na kolika procentech je už první epizoda a když znovu vidím že MCU divákům už se nedá zavděčit tak tomu tu pátou prostě dám. Když je teď od marvelu něco vtipné a plné akce tak se nadává že je to furt to samé dokola a že marvel neumí být vážný, komorný a dát těm filmům rukopis daného režiséra. Když se, ale marvel rozhodne být vážný, gradující, víc o postavách a dát filmům ten ksicht režiséra tak je to zase nuda, děs a prostě sr**ka(ideální příklady jsou bohužel Eternals, Multiverse of Madness, Wakanda Forever a teď i Secret Invasion). Samozřejmě prostoduché fan servisy jako No Way home, kde je každá druhá postava a herec z předchozích filmů a humor a akce od začátku do konce jsou mistrovská díla bez ohledu na to zda to má nějaký ksicht nebo jestli to tvoří díry v ději těm předchozím filmům. ()

oveckaoa

Na začátku máme představení Gravika a slib skrullům co jim dal Fury , že pokud pomůžou oni nám pomůže Země jim a dám jim nový domov (proč jim Captain Marvel nedokáže najít jinou planetu se neřeší to by bylo totiž moc jednoduché) . Následně se posuneme na konec prvního dílu při teroristickém útoku zemře 2000 lidí (ačkoliv to nevypadalo ani na stovku mohly se dát přitom více záležet , aby to bylo uvěřitelnější)  a Rusko zatkne jednoho amerického nacionalistu (je to skrull nečekaně). Mezitím nám Talos řekne, že na Zemi žije už milion skrullů a Fury o ničem neví (tohle je tam blbé , že hledat tady logiku už ani nejde) a skrullové mají i nějakou  radu mocných hlavounů co první nadá Gravikovi za to co udělal a pak ho jmenuje vůdcem. Skrullové si dojdou pro toho zatčeného a zabijí ho a on mezitím řekne něco té Angličance a zjistíme, že Gravik chystá něco s dna Avengers a ostatních co se objevili na Zemi. 60 procent ()

tween3r

Z traileru to vypadalo fakt drsně, ale ve finále jde spíš o snůšku politických keců, než opravdové řešení invaze Skrullů.. jako já chápu že to tam být musí, ale asi jsem si představoval víc reálnejch problémů spojených s shapeshiftingem v běžným životě, u normálních lidí, a ne tohle. Rhodey taky docela zklamal.. čekal jsem víc. ()