V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku. (Netflix)

sQelle

Je to asi daň, že většina akčních dějů z VOD jsou takové plytké. Zaplacené velké jméno v podobě Anthonyho Mackieho není prostě vše. Příběh je takový prázdný a už vůbec tomu nedodává na plnosti natočené scény v naprosto prázdných objektech, kde v okolí 70 metrů, je stůl se třema vojákama a jinak nic. ()

Kudly4

Jasně, Amíci opět zachraňují svět a hlavní nepřítel samozřejmě Rusko. Je to blboučký, naivní a finále až komický, ale já se u filmu bavil, akce byla výborná (top scéna - zabití Viktora), černošské duo bylo tentokrát dost fájn - humor fungoval, nechybělo násilí, roboti super a za ty dvě hoďky, jsem se nestihl nudit. Za mě příjemná akční oddechovka, bez hlušších míst. (289. hodnocení) ()

verbal odpad!

Být ten USAspásný, korektně netflusovský čokoandroid, který dostal svou podobu, protože je prý „sympatický a budí důvěru“, navíc ještě brutálně diskriminovaný čipobukanýr nebo hormonálně rozpolcený cybertranzistor, co by se nemohl rozhodnout mezi samčím či samičím konektorem, tudíž by svou zástrčku proklamoval jako bezpohlavní a všichni by jej museli oslovovat genderové neutrálním zájmenem onona a titulovat Mx. Robokokot, napálím tomu čistých pět, hloupá sračka, nehloupá sračka, protože by to byl přenádherný manifest toho skvělého nadcházejícího Novosvěta, v němž již budou nadále diskriminovány pouze menšiny jako invalidé, mentálně postižené dětí, lidé s nádory a na hranici bídy, slepci a těžcí diabetici. Tedy samozřejmě pouze v případě, nebudou-li náhodou černí nebo devianti. Takhle to je ale jen další mentálně zaostalá, rasistická, Asiaty a Hispánce diskriminující a rakovinotvorná neomarxistická BLMbanice pro voliče čektekových smažek. ()

BarryLyndon

Je to přesně tak špatné, jak se dalo čekat. Anthony Mackie vystřihnul nejhoršího androida, co jsem ve filmu viděl. Jeho side kick byl snad minimálně o třídu ještě horší herec. Přitom v tom filmu jsou 2 dobří herci, Pilou Asbaek a Michael Kelly, kteří by to odehráli o několik tříd lépe, škoda že tam jsou jen na pár záběrů. Příběh je tak na 10 minut, twist k smíchu. V Love, Death and Robots bych to označil za nejhorší díl. Byly tam fajn 2 akční scény a úplně špatný nebyl design mariňáckých robotů. Jinak průser, který jsem mám pocit ještě nadhodnotil. Jestli chce někdo kvalitní military scifi, tak Rusové v uplynulých letech natočili minimálně 4 lepší filmy. 4/10 a Mackie definitivně potvrdil, že není herec, který má na to aby utáhnul áčkový projekt a kdyby nežil v inkluzivní době, tak už dávno nic netočí. ()

helloween93

Klasický Netflix film z ranku, ahoj potřeboval bych budget na tenhle béčkový akčňák o klasickym motivu člověk vs stroj a kravaťáci od Netflixu po přečtení námětu řekli shit, we’re in. Výsledkem je béčkový film, který se bere moc vážně a jehož twisty jsou samoúčelné a příliš předvídatelné, až to bolí. Damson Indris chvílemi vypadá jakl fotbalista Ousmane Dembélé. 2* ()

• Tento film obsahuje několik podobností se sériemi Avengers a Captain America co se týče postavy Lea. Anthony Mackie, který též hraje v těchto filmech, je několikrát označen jako „Cap“ (Kapitán – Kapitán America) a „War machine“ (postava, kterou v MCU hrál (Don Cheadle). (kesinaa)
  • Kapitán Leo (Anthony Mackie) zmíní ve své první scéně s poručíkem Harpem (Damson Idris), že Harp má nalétáno 56 000 letových hodin. Pokud by to byla pravda, musel by Harp létat 12 hodin denně po dobu 13 let, což vzhledem k jeho věku a teprve tříleté službě není možné. (kesinaa)
  • Ve scéně, kdy se Leo (Anthony Mackie) setká s Viktorem Kovalem (Pilou Asbæk), můžeme vidět, jak mu během bojové scény sebere zbraň Steyr SPP. Jedná se o úplně stejný model zbraně, kterou Anthony Mackie používal v roli Falcona ve filmech MCU. (UncleMorty)