Boba Fett čelí na planéte Tatooine novým protivníkom. (Disney+)

Atrekan

Část s přepadením vlaku vypadala jako typická zápletka jako vystřižená z Mandaloriana nebo Sola. Ve druhé polovině se však epizoda přetvořila v asi nejoriginálnější část všech SW seriálů, jakou jsme zatím měli možnost vidět. Pobavilo mě okénko, kde Boba získává vlastní gaffi. Čekal jsem, že mu ho vyrobí ňákej místní mistr zbrojíř, co vyrábí všem zdejším kmenům tradiční tuskenské zbraně po tisíce let. Ale vyrob si sám workshop bych si taky rád vyzkoušel :) ()

RoneXxXD

TOHLE měl být otvírák, ne ta slabá sr*čka co nám naservíroval Rodriguez.. ujme se toho Jon, a už je to něco jiná. Každopádně stále se nemůžu zbavit dojmu, že 8 epizod bude prostě málo, a že ten Boba prostě není taková kráčející skála jako v Legendách. Ostatně, pokud to bude jen lepší a lepší, bring it on! Jenom prosím, ať už nedělá nic Rodriguez. 10/10 ()

aR3Zz

Parádní! Vměstnat do 51 minut tolik děje a akce, navíc ve dvou časových liniích... Respekt! Obě linky jsou navíc zajímavé a poutavé. Nejsem přitom nějaký zarytý nadšenec série Star Wars, ale nedělalo mi problém se rychle zorientovat, případně "něco nevědět". Celý útok na vlak byl super, stěžejní prvek tohoto dílu. 90% ()

Brodequin

Druhý díl o něco lepší, ale stále mi tam cosi vadí. Možná je to hlavním protagonistou, který vypadá jak 70ti letý dědek se zubní náhradou. Snaží se vypadat drsně (to jsou rádoby drsné pohledy každou minutu), ale jinak vypadá spíše jako nějaký veterán, co se snaží dohnat mladá léta. Příběhově to taky moc nepobírám, protože vůbec nevím, o co v tom seriálu nějak jde. Přesto se na to z nějakého důvodu docela dobře kouká a dám si celou sérii. ()

0verseer

Slovami klasika: “A surprise to be sure but a welcome one.” ;) Od seriálu venovaného Boba Fettovi som vzhľadom na vlažné recenzie nemal veľké očakávania. Po priemernom úvode však následovala skvelá druhá epizóda, ktorá bola z veľkej časti venovaná životu medzi Tuskenmi. A že to tentoraz malo grády! Temuera Morrison tu valí bez Bobovho brnenia snáď ešte viac ako keď je navlečený v ňom. Tuskeni vďaka tejto časti pôsobia omnoho sympatickejším dojmom ako doteraz, spolu s Bobom sa s nimi a ich spôsobom života zbližuje aj divák. Spokojnosť. ()

• Robert Rodriguez dabuje starostu Moka Shaizu, Ithoriana, který má na starosti Mos Espa. Ithoriani mluví mnohovrstevným jazykem pomocí ústy na obou stranách krku, což vyžaduje, aby starosta měl na sobě překladač. (Veskoslav)
  • Nástroj, který Boba Fett (Temuera Morrison) používá k tvarování své gaffi hole, je vojenský LC-14B, Woodman's Pal. Je součástí sady pro přežití letecké posádky. (LUKICKK)
  • Wookijský lovec odměn je Black Krrsantan (Carey Jones), klíčová postava v sérii Marvel „Doctor Aphra“ a dalších komiksech. Pracoval pro Jabba Hutta v éře Impéria stejně jako pro Darth Vadera. Během této části své kariéry také bojoval s Hanem Solem a Chewbaccou. Black Krrsantan byl brutální bojovník, ať už v boji beze zbraní nebo s typickou zbraní svého druhu, laserovou kuší. (Veskoslav)