Tajomstvá sa odhaľujú a Boba Fett sa dozvedá novinky. (Disney+)

PKD

Tak ano, tvůrci se zřejmě vykvákli na Bobu a od 5.dílu nám už jede 3.s. Mandarinky. Ne, že by mi to nějak kór vadilo, ale je to trochu podivné rozhodnutí, když to má jen 7 dílů. V každém př. jsem musel zpětně předělati hodnocení skoro všech předchozích dílů, což se mi nikdy u žádného sledovaného tv s. snad nestalo.;-) A jelikož zde nechci nějak extra spoilerovati, tak 1.pol. je totální nášup. A ta druhá jest regulérní western, ve které se objeví z masa a kostí jistá modrá a ne moc kladná (prostě hajzl je to) postava z CW v.2.0 ze které jsem fakt nemohl. Už dávno jsem si říkal, jaké by byly hrané CW 2008 a tady i jinde jsou už malé střípky. No, byla by to bomba, leč neúnosně drahá, to je jasné. Ale byl by to fakt zážitek. Nic proti cgi tv s. Hmmm, tak teď nevím, zda mě posl. díl této minisérie ještě zajímá, hehe. ()

drackula

Naozaj nerozumiem prečo je aj táto epizóda skôr Mandalorian 2.5 ako Boba Fett. Epizóda to samozrejme nie je zlá a asi kvôli Hamillovi je to najlepšie hodnotená epizóda z celého seriálu, ale mňa to až tak moc nevzalo. Chcem ulice Mos Espa a boj o nadvládu. Nie výcvik Jediho. 70% Disney plus ()

lookin328

Další perfektně odvedená Star Wars práce, z těchto materiálů by se měly všichni Abramsové, Johnsonové apod. učit, jak se to dělá a co jsme po nich před lety chtěli. Epizodě nemohu nic moc vyčítat, snad jen to, že už je to skoro dva díly v seriálu co se jmenuje The Book of Boba Fett, kde není Boba Fett. Minulý díl mi nevadil absolutně vůbec, v tomto už jsem se přistihl, že bych tam toho Fetta chtěl víc. Přitom by stačilo kdyby za tím (Spoiler) Marshallem letěl hodit talk taky a hned by to vypadalo jinak (Konec spoileru). Jinak všechny překvápka parádní, jsem opravdu rád, že tohoto mohu být jako fanoušek Star Wars svědkem. Už sem ani po tom počátečním Disney marastu nedoufal... 4 z 5. ()

Wyrdas

Starej, dobrej R2D2... zase vše co řekl, to vypípali. Sprosťák nepoučitelnej. Mravenčí roboti mě upřímně dostali. To byl opravdu dobrý nápad. Jako velký milovník westernů hodnotím dvěma hvězdami. Protože zbytek je téměř odpad. Parodie na Jedi učí loutku baby Yodu. Sorry, ale on se fakt vždy pohybuje jako plyšák na provázku. (Pokaždé a vždy, ale v tomto díle je to obzvláště patrné). Takže na jedné straně velmi cením Cad Banea, protože na něj jsem se opravdu těšil. Na straně druhé celý tento díl vlastně nic moc nepřinesl. Moc táhlé a zbytečné. V kasinu opět nehráli tu naši, což zřejmě vyústilo v onen bombový nesouhlas. A v poslední řadě musím říct, že Ahsoka mě osobně moc neoslovila. Naopak. Představoval jsem si ji (na základě časopisů, knih a animovaného seriálu) úplně, ale opravdu úplně jinak. ()

0verseer

Prvá časť čisto emočný doják. Grogu, Luke, Mando, Ashoka, R2. Fanúšikom sa na to určite dobre pozerá. V druhej polke návrat k zápletke na Tatooine s asi sekundovým výstupom Boba Fetta. V tejto fáze je ťažké stotožniť sa s názvom seriálu, keďže Boba tu nehrá ani druhé husle a pôsobí to skôr ako Mandalorian séria 2.5. Aspoň sa však vrátil westernový nádych, ktorý bol pomerne výrazný a dobre fungoval v niektorých epizódkach Manda. Ako predkrm pred finálnou časťou ušlo. ()

• Lovec odměn, který se objeví na konci epizody, není nikdo jiný než Cad Bane. Ten debutoval v Klonových válkách (od r. 2008), kde mimo jiné vzal i mladého Boba Fetta do svého gangu. Objevil se také v The Bad Batch (od r. 2021), kde lovil Omegu, poslední čistý genetický klon přímo z genetické šablony Jango Fetta. Bobba byl první. (Veskoslav)
  • Malý světelný meč, který Luke (Mark Hamill) ukáže na konci epizody Grogovi, je Yodův. Není to originální meč, který používal i během Klonových válek. Ten ztratil během souboje s Darth Sidiusem. V komiksu „Star Wars: Age of Rebellion“, který je součástí kanónu, v části „The Trial of Dagobah“ si Yoda nový meč postaví během svého vyhnanství. Tento meč po smrti svého mistra Luke vezme sebou. (Veskoslav)