Keyaru byl na první pohled obyčejný mladík z naprosto tuctové vesnice v jednom mocném magickém království. Chlapec však v den, kdy dosáhl podle zdejších pravidel dospělosti, objevil na svém těle znamení, které ho předurčuje stát se hrdinou, který spolu s ostatními zachrání svět před vládcem démonů. Také si pro něj druhého dne přijela princezna s celým oddílem rytířů, odvedla ho ke králi a zde se zjistilo, že jeho speciální schopností je léčení. Možná jste přesvědčeni o tom, že takový léčitel je velmi důležitá součást hrdinské party, ale ve zdejším království si to skoro nikdo nemyslí. Tak je s hrdinou zacházeno velmi nevybíravě, díky drogám je ostatními členy družiny doslova zotročen a slouží jim k všemožnému zvrácenému pobavení... Keyaru si však časem začal budovat proti látkám, kterými ho ovládali, imunitu a tak když dojde na finální střet s vládcem démonů, kterým je ale nakonec mladá démonka, tak své společníky zradí, sám démonku porazí a z jejího těla získá cenný předmět, díky kterému dokáže vrátit čas. A tak se chlapec vrací do svého těla do dne, kdy se teprve zjistilo, že je hrdinou, díky magickému rituálu získá zpět své vzpomínky a jako jediný cíl si vytyčí pomstu, a to tak krutou, jako ostatní hrdinové zacházeli s ním... (Jeoffrey)

Blackhand47 odpad!

Při prvním zjištění, že něco takového existuje, jsem si říkal, jestli je tvůrce vůbec normální. Uplynul nějaký ten rok a já jsem se odvážil zkouknout první dva díly. Už ze zcela morálního hlediska říkám, že by něco takového nemělo ani existovat. Na jednu stranu nemůžeme tvrdit, že se to v životě skutečně neděje - opravdu tu jsou zbídačené duše, které dopují drogami a znásilňují je... ale tohle je odporný příběh pomsty, kdy se takováto zlomená bytost rozhodne vrátit se časem, vymazat mysl všem, kdo mu ublížili a ženy pochopitelně brutálně znásilnit... Dlouhodobě sleduji IG stránku Proč jsme to nenahlásily/i, kdy čtu příběhy sexuálního zneužívání nebo obtěžování dennodenně. A podobný příběh je jednoduše obří urážkou celé morálky lidstva. Znásilňující psychopat protagonistou... to fakt ne. Hodnocení: Nemělo to nikdy vzniknout. ()

cumhead

Redo of Healer   Tohle opravdu neni pro káždého. Redo of Healer je tak zatraceně blízko být hentaiem, obzvlášť verze bez cenzury kterou jsem samozřejmě viděl. Chápu proč tohle dostalo takovej hate a vůbec se tomu nedivim, ale pro mě, kdo je znuděnej průměrem je to perfektní.   Keyaru je náhodnej týpek kterej umí dobře healovat, sice jeho schopnost je nefér jako svině a nedává moc smysl ale to je vedlejší. Byl tedy vyvolený jako jeden z hrdinů králoství. Ale Keyaru byl využit, chovali se k němu jak k otrokovy a možná ještě hůř. Při boji proti nějaké démon královně zradil své spolubojovníky, protože abilita "heal" jako uzdravit zřejmě dokáže víc než cokoliv na světě a bez problému zabije všechno. Poté co zabije královnu, a vrátí se v čase, tím začne jeho cesta za pomstou. Sice nechápu jak dostal zpátky vzpomínky, který tim ztratil, ale to je asi jedno.   Jeho cesta je plná znásilňování, vymývání mozků a brutálních poprav. Keyaru působí jako velkej antagonista i přesto že se k němu chovali jak k otrokovy. Ale poté co jsou ukázané flashbacky o hrdinech a otom jak celé království funguje, jsem změnil názor. Keyaru si sám prošel znásilňováním a celá minulost je dost krutá. Keyaru se postupně stává čím dál tím víc OP a zjišťuje jak celé království je zkažené.    Jelikož hlavní postavy jsou všechny vymleté a slouží Keyarovy jako sexualní potěšení tak nemaj moc charakter. Sám Keyaru není zas takovej zmrd, jednoduše si jde jenom pro pomstu a ostatní co jsou mu v cestě vynechá a chová se i ke svým partnerkám hodně. Samozřejmě mu už úplně jeblo a nemá to v hlavě v pořádku, ale potom co si prošel to dává smysl. Celej příběh jede na stejným goalu, až na pár vyjímek.    Postavy nemaj žádnou váhu, příběh se moc neposouvá a vlastně furt jebou. Ale i přesto je to originální zážitek a úplně jinej pohled na anime. Neřekl bych že doporučuju ale jestli už jste znudění jak já, tak to určitě zkoukněte ()

Mafiapau

BEZ SPOILERŮ - Po shlédnutí 6. dílu (necenzurované verze): Je super, že existuje anime série kterou dělal týpek, co je alespoň tak úchilnej jako já. A je i poměrně záhada, že z toho nechytám weeb-shit cringe. Asi je to docela poctivý, ale stejně, polovinu metráže trávím konstantním odříkávám frází jako: "To je sračka, to si děláš prdel, to je kokot, to je píčovina" atd. se současným upřímným blaženým pobaveným úsměvem na tváři. zatím to vidím alespoň na 4*. Po dokoukání 12. dílu: Jo, udrželo si to tu kvalitku v celý sérii a má to jedno z nejlepších finále anime sérií co jsem viděl xD. Rozhodně tuto fetišistickou jednohubku doporučuju. Osobně se mi to líbilo snad ještě víc než-li No Game No Life, ale ten byl debilně cenzurovanej a měl lepší soundtrack i grafický řemeslo.  A byl samozřejmě epičtější. Nechávám tedy na tomto anime čtyři hvězdy. Nejjednodušší vysvětlení tohoto anime je, jako kdyby jste vzali Akame Ga Kill, přepnuli ho do easy modu, přihodily k tomu dobře úchilnýho týpka, a přimíchaly happy ending (tak nějak) a bohužel neměli tak skvělej soundtrack Takua Iwasakiho. Ale soundtrack tu nebyl nejhorší.  PS. Raichu.Cz je ubrečenec. ()

Kimkong

Asi trochu kontroverzní anime. Určitě 18+. Více krve už dneska nikoho nepřekvapí, ale trocha explicitně vyobrazené erotiky v tomto žánru nebývá běžné. Klasické fantasy, kde hrdina získá schopnosti aby čelil démonickému nepříteli a zachránil svět, je poněkud upravena. Hrdina má schopnost na houby. Ostatní jej využívají a zneužívají. Podaří se mu ale vrátit čas a uchovat si vzpomínky a díky tomu se bude všem mstít. Skáče zde z role hrdiny, kdy zachraňuje kde koho, do role padoucha. Padouchova role však k útrapám, které prožil obhájitelná. Kromě toho buduje harém, kde místo běžného obdivování a kamarádství, jak to běžně bývá, přidají trochu toho užívání si spolu. Což je asi činnost, kterou by každý čekal v jakémkoliv hrdinském anime. Jen zde je to dosti detailně vyobrazeno. ()

DaweForeman

Původně jsem na tohle nechtěl koukat, abych si nezkazil dojem z mangy, ale nakonec mi to nedalo a kouknul na to. Bohužel moje předpověď byla na místě, kdy si tenhle příběh upravily, kdy to začalo nejdříve menšími změnami, které se ještě daly pochopit jako odlišnost v interpretaci, ale postupně toho bylo více, až v závěru toho bylo nejvíce. Autoři se tu především zaměřili na fanservis a to v podobě hraničního hentaie, kdy bylo vidět, že se na to zaměřili více, než bylo nutné a udělali z toho skoro primární část příběhu. Souboje a drama jsou právě oním, co bylo okucháno, což je velká škoda, kdy spousta věcí se tu sice dá domyslet, ale v manze to má člověk více vysvětlené, kdy hlavní hrdina nepoužívá jedno a to samé kouzlo, ale různé variace. Svým způsobem tohle vůbec nemá smysl sledovat, pokud ještě k tomu máte cenzurovanou verzi, protože cenzurovaných věcí je tu docela hodně a pak z toho už člověk nemá žádný požitek. Největší paradox je hlavně to, že i když máte necenzurovanou verzi, tak se sem tam objeví cenzura určitých brutalit, kdy naopak různé erotické brutality jsou v pohodě (aneb klasická zvrhlost asijské produkce). Na druhou stranu tomu ale musím uznat tu odvahu se do tohohle pustit a ukázat celkem dost z té erotiky. Problém ale u asijské produkce je to, že buď to strašně s ní přehání nebo naopak se jí strašně bojí, kdy je velice obtížné najít nějaký kompromis mezi. Psychologická stránka věci tu sice je, ale jaksi to prostě necítím z tohohle zpracování, kdy je člověk otupělí a znechucený z různých věcí a tak se ani nesnaží do toho vžít. Obecně tohle vůbec nedoporučuji, kdy by to obzvláště neměli sledovat lidi se slabým žaludkem, protože už jen první díl celkem začíná velice nechutně z mnoha hledisek. Kdo chce tomuhle dát šanci, tak spíše doporučuju tu mangu, ale nečekejte od toho nějaký zázrak, kdy je to spíše něco ke čtení, když člověk neví co by. Po animační stránce je to celkem slušné a po hudební nic moc. ()

• Vzhledem k silnému sexuálnímu obsahu bylo tvůrci rozhodnuto, že anime Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi bude vycházet hned ve třech různých verzích. První cenzurovaná verze byla určená pro vysílání v televizi, ovšem s náležitým označením „Pouze pro dospělé publikum“, druhá „Redo“ verze byla k dispozici na streamovacích službách a cenzura zde byla o něco menší a poslední třetí verze označená jako „Complete recovery“ byla určena pouze pro televizní službu AT-X a zde šlo o seriál kompletně bez cenzury. První dvě verze měly být vysílány v rámci anime sezóny „Zima 2021“ každou středu v 23:30 JST, zatímco ta necenzurovaná měla být k dispozici až v 4:00 JST následujícího dne. (Jeoffrey)