Řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. (Netflix)

Nach

Ten film, ač má fakt pěkný vizuál, tak rychle vyprchá z hlavy, až to není pěkný. Skoro jsem zapomněl na něj napsat komentář a ohodnotit ho, tak rychle mi odešel z hlavy. Vše je zde maximálně průměrné. Akce, kamera, postavy. Je to celé až příliš o budování velkého světa, který by chtěl být jako nový Kmotr, ale nedaří se mu to. Průser to není, ale ani film, který bych si opakovaně pouštěl. Na to upírský žánr má až moc kvalitních bratříčků (Drakula, Interview s upírem, Svítání, či Blade). 55% ()

SOLOM.

Netflix chtěl nejspíš zavzpomínat na „upírské žně“, které před časem vypukly díky všem těm Twilight filmům a Upířím deníkům jenže jaksi pozapomněli na to, že důležité je kvalitní herecké obsazení, dobrý scénář (i když u toho se dalo dost polemizovat i u již zmíněných fenoménech), slušný rozpočet a především mít velkou diváckou základnu nadržených teenagerů. Noční zuby ale bohužel neměli ani jedno z toho a tak vznikla pouze další tuctová upíří podívaná balancující na hraně průměru a podprůměru.    Především bylo potřeba dodržet všechny ty nesmyslné rasové kvóty (to znamená narvat tam hlavního tmavšího hrdinu, tucet Hispánců a z bílých udělat záporáky, nesmí chybět ani multikulty láska). Jo to jim jde! K filmu jsem přistupoval se značnou rezervou, ale nakonec neodcházím úplně zklamán. Pár dobrých scén se tu objeví, obě upírky jsou docela pohledná děvčata a i přes řadu nelogických či směšných prvků, jsem se několikrát přistihl, že jsem se u některých pasáží i vcelku slušně bavil. Trošku v prvotní chvíli zamrzelo, že Megan Fox a ta druhá rajda u bazénu dostaly jen tak málo prostoru (vedlejší role), ale zas je pravda, že poslední dobou už tu plastikovou a potetovanou barbie moc nemusím, ne jak tomu bylo v jejích začátcích.    Dále zamrzelo i další nešvár posledních let. Sice tu dojde i na několik akčnějších scén, ale kromě závěru se toho dost odehraje klasicky mimo záběr kamer, což mě už taky dost vytáčí. Proč teda potom točíme akční thriller/horor, když pak divákovi nic pořádně nenabídneme? Zase jen pro splnění kvót a ratingu, aby se na to mohli dívat i mladší diváci. Jen doufám, že tohle už další pokračování mít nebude! ()

MrHlad

Vizuálně hodně povedená jízda po nočním Los Angeles plném upírů, krve, zabíjení a možná i lásky. Ale taky film, který se mnohem víc soustředí na budování světa než na vyprávění příběhu. Jako pilot seriálu by to bylo zajímavé, pokud ale Netflix nehodlá tenhle upíří svět využít i v sequelech, je to vlastně trochu zbytečný film. I když pěkný. ()

Ricky_CZ

Narovinu se přiznávám, že jsem to vzdal asi 30 minut před koncem. Jediným pozitivem na filmu jsou prsa Sydney Sweeney, celková Megan Fox (Obojí figurující asi 3 minuty) a pak šukézní kukuč Lucy Fry. Nicméně celkově je film očividně určen teenage puberťačkám, mezi které se neřadím. Schopnosti upírů se zde vyzdvihují, jen když se to scénáři hodí a to ještě ideálně mimo kameru. Když už jde o fight na kameru, je to vlastně k smíchu... Celé je to k smíchu. Být ty děvčata nahé, dám ale o hvězdu víc! ()

oveckaoa

Tenhle film si podkopává nohy sám pod sebou tak, že lidi a upíři spolu bojují po čase jich to přestane bavit a domluví se spolu na míru tento mír má 3 podmínky nebudou na sebe upozorňovat nebudou zabíjet ty co to nechtějí (co to je za blbost to jako chodily za lidma a ptaly se tebe můžeme vysát on řekl nemůžete tak oni mu řekly dobře nashledanou) a nebudou lozit do jakési Doyle Heights (proč k tomu se dostanu). Tak, že chlápek vozí dvě upírky od místa k místu a oni tam zabíjejí vůdce upírů jelikož chtějí převrat. Nikomu až na jednoho týpka na konci zde nefungují mobily a ani nikdo se nedívá na televizi jinak by přišly na to, že se něco děje a ty upírské klany jsou tak slabé, že jich dokážou zničit  2 ženské a jeden chlápek pravděpodobně se to inspirovalo Underworldem kde to samé dokázala jedna ženská a jeden vlkodlak/upír nebo kdo to vůbec byl. Toho chlápka se snaží zachránit jeho brácha z Doyle Heights co je lovec upírů a má ve svém klanu zhruba 9 lidí proč se jich teda upíři bojí  je záhada.  Jinak je to lepší průměr jen ta debilita to prostě ničí.  P.s. Megan Fox  je tam tak 5 minut měla by vyměnit agenta neboť mě přijde, že bere snad každý film co ji osloví což je smutné 60 procent ()

• Natáčení filmu začalo v New Orleans (Louisiana, USA) v únoru 2020, ale po 44 dnech bylo natáčení pozastaveno kvůli covidu-19. V srpnu téhož roku se filmování obnovilo. Dále se natáčelo v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD