Hrajú
Harald Juhnke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Klinika pod palmami (1996) (seriál)
Hannelore Elsner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Vojna a mír (2007) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Láska pri fjorde (2010) (seriál)
Eberhard Feik
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Anna (1987) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ezard Haußmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Rudí horolezci (1968) (seriál)
Marek Włodarczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Werner Schwuchow
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Doktor z vidieka (1987) (seriál)
Daniela Amavia
Grécko
Najlepšie seriály:
Deti Duny (2003) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Felicity (1998) (seriál)
Günter Meisner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Bause
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Její vrazi (1993) (seriál)
Joachim Bliese
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Guntbert Warns
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
54 hodín (2018) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Veit Stübner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Thomas Naumann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Horst Pinnow
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Eva Maria Meineke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Matthias Zahlbaum
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Dagmar Biener
Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anita Kupsch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Wilfried Herbst
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Veveričiak Riško (1979) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibi Blocksberg (1994) (seriál)
Frank-Otto Schenk
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)