Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

ER

To snad ne. Sám Arnie sliboval lepší podívanou a přitom nám dodal konverzační komedi s občasnou akcí, která čpí průměrem od první až do poslední epizody. Pokec s dcerou by ještě ušel, ale vedlejší postavy nabízí spoustu trapností. Tvůrci to nejlepší nechali pro Arnolda, ale stačí to jen na občasné pousmání. Akční scény jsou trikové a u Arnolda hodně nastříhané, stáří nepřekoná ani "Terminátor". Aspoň forma je skvělá, tady není co řešit. Celkový výsledek je průměrná podívaná, ale aspoň kvalitně natočená. ()

krtek138

Říká se, že sto lidí - sto chutí. Ale vážně by mě zajímalo, koho tohle bavilo sledovat. Příběh, herecký výkony a “humor” je v takové podobě, že mě to až uráží. Tři díly a stop, takový masochista zas nejsem. Arnold v seriálové podobě odchází proti Stallonemu drtivě poražen a já si jdu rychle pustit Prima Cool, kde je Terminátor, protože tohle vážně bolelo. ()

JohnZ87

Seriál ve stylu Pravdivých lží? Víceméně, ale spíš méně. Hlavním tahákem je bezpochyby Arnold, bez kterého by asi těžko seriál vzbudil takový zájem. Zasloužilý agent CIA Luke Brunner se chystá do penze, své skutečné zaměstnání agenta maskuje za práci ve fitku, ale jednoho dne během akce zjistí, že i jeho dcera pracuje u utajení pro CIA. Žánrově je to "akční komedie", ale té akce je tam opravdu poskrovnu a děj se soustředí spíš na vztahy a dialogy. Humor je spíše průměrný, místy je zo spíš trapné, ale sem tam se nějaký ten vtípek vyloženě povede. Seriál je protkán odkazy na Arnoldovy dřívější filmy. Potěší také narážky na další herecké kolegy (např. Danny DeVito, Liam Neeson atd.). Výbornou postavou je také týmový psycholog. Arnold je i v 75 letech stále borec, a i když ten věk na něm už jde znát, dokázal svou postavu zahrát přesvědčivě. Záporáka si mistrně střihnul Arnoldův kolega z Terminátora: Temného osudu Gabriel Luna. Bohužel má ale celkem málo prostoru - nejvíce asi v první epizodě. Pak už se objevuje spíše sporadicky. Oba spojuje společná minulost. Chemie mezi Lukem a jeho dcerou celkem funguje, i když jde po většinu času o vzájemné špičkování a dohady. Zbytek týmu plní hlavně komediální a hláškařskou složku. Samozřejmě je tým náležitě rasově rozmanitý, ale alespoň to nepůsobí nějak rušivě nebo vynuceně. Čeká nás druhá řada. 65% ()

Oxyuranus

Jo tak tohle byla zábavička. Každý díl přinese jednu misi, která je zábavná, vtipná a ulítlá. Vždy se to odehrává ve skvělém prostředí a moc se tu nehraje na logiku. Proč taky. U tohohle se má člověk bavit. Hlavním lákadlem je samozřejmě Arnie, který, ať už chceme nebo ne, je jednoduše legenda a mě baví. Některé odkazy na jeho kulturistickou minulost pobaví, ale je potřeba se v tomto prostředí trochu pohybovat, aby vám došly. Všechny postavy tu jsou sympatické a ani se moc netlačí na pilu v případě lesbické Roo. Jednoduše příjemná oddechovka, která má co nabídnout. ()

bearmeedek

Při první epizodě jsem byl trochu zmatený, než jsem na konci pochopil, že jde záměrně o humorný film, nadsázku a zábavu. V tomto duchu jsem se pak dál bavil a měl namířeno nejméně na 4*. Jenže. Ti blbci tam museli ještě přimíchat konverzační témata o pravdě a lži v rodině a plácali se v tom průběžně pořád. Tou lží je míněno, že dlouholetý agent CIA nevykládá doma, co je jeho pravá práce. Bez téhle trapné vaty dobrá zábava. ()

• Při slovní přestřelce řekne Emma (Monica Barbaro) otci, že váží 113 kilogramů (250 pounds). Luke (Arnold Schwarzenegger) to razantně odmítne, protože je hubený a váží 100 kilogramů (220 pounds). (Rominator)

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)