Assassin

• USA Assassin (viac)

Súkromný vojenský projekt pod vedením Valmoru (Bruce Willis) vyvinie prelomový mikročip, ktorý umožňuje, aby sa myseľ agenta usídlila v tele inej osoby a vykonávala tajné, smrtiace misie, ktorých zadávateľa nemožno vypátrať. Je to senzačný prostriedok na realizáciu čiernych operácií, ktorých výhoda je, že sú netransparentné, nezanechávajú stopy a nie je možné obviniť organizáciu, ktorá ich vykonáva. Keď však agenta Sebastiana (Mustafa Shakir) počas skúšobnej misie zabijú, jeho manželka Alexa (Nomzamo Mbathaová), bývalá príslušníčka  jednotky tajných operácií, musí nastúpiť na jeho miesto, aby sa pokúsila priviesť pred spravodlivosť osobu zodpovednú za smrť jej muža. (TV JOJ)

Kushina

Neviděl bych to jako špatný film. Námět i provedení bylo dost dobrý, jen škoda toho sick konce, ale s tím se už u béčkových filmů dá počítat. Každopádně na béčko to v rámci nějakého sci-fi bylo dobrý. 50% ()

MrEdDy odpad!

Nápad s obrovským potenciálem, kterej byl úplně rozcupovanej na desítky minut plných hoven a krom Willise, (kterej byl už evidentně rád, že udělal to co mu řekli, tak pořád charisma má), tak to byl fakt hereckej odpad. Škoda.. ()

Lukrecia.05

Jako vážně??? Půlka filmu jenom o tom "Tohle není moje tělo" je dost ubohé. K odchodu a rozloučení s Brusem mohli natočit strhující a dech beroucí trhák a zajistit mu velkolepý odchod z filmové kariéry. Jenomže místo toho je tady film, který nemá pomalu hlavu ani patu a asi jim došli nápady. Zpracování katastrofa takže pouze 1* za Bruce Willise. ()

__:krux:__

Prdel v prdeli (můj neodborný překlad názvu Assassin) vypadá jako zfilmovaná povídka od černýho Philipa K. Dicka, což zní docela nadějně, ale není tomu tak. Je to fakt sračka. ()