Epizódy(12)
-
Recht auf Mord (S08E01)
-
Blutsbrüder (S08E02)
-
Die Frau des Chemikers (S08E03)
-
Tod und auf Wiedersehen (S08E04)
-
Der Killer (S08E05)
-
Bangkok – Berlin (S08E06)
-
Mit Satans Hilfe (S08E07)
-
Der Totschläger (S08E08)
-
Ich habe Sylvie Engel getötet (S08E09)
-
Eine Mordsshow (S08E10)
-
Bis dass der Tod … (S08E11)
-
Blutiger Schmuck (S08E12)
Hrajú
Pascal Lalo
Francúzsko
Najlepšie seriály:
Rosa Roth (1994) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Pobřežní stráž (1997) (seriál)
Rudolf Kowalski
Najlepšie seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Max Herbrechter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Gilbert von Sohlern
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Hans-Uwe Bauer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Victor Deiß
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Ursula Stampfli
Najlepšie seriály:
Wolffov revír (1992) (seriál)
Maria Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Beat (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Konstantin Prochorowski
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Klaus-Peter Thiele
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Povstalecká história (1984) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Claudia Messner
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Fantômas (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Martin Semmelrogge
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Birge Schade
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Karl Kranzkowski
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Sebastian Rudolph
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Wilfried Hochholdinger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Martin Goeres
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Marita Böhme
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Gerd Blahuschek
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Aloysius Itoka
Libéria
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)