Osemnásťročný Matthew Kidman je mladík, o ktorom sa dá povedať, že donedávna ani poriadne nežil. Jeho skutočný život sa začal až v momente, keď sa zoznámil a zamiloval do svojej novej susedky, krásnej a zdanlivo nevinnej Danielle. Keď Matthew zistí, že to úžasné a dokonalé dievča, ktoré si vysníval a ktoré sa stalo jeho láskou je bývalá pornohviezda, jeho existencia i vnútorný svet sa otrasie v základoch... Danielle má na Matthewa silný vplyv. Vďaka nej sa mu podarí vystúpiť z ulity a odhaliť starú pravdu o tom, že kvôli človeku, ktorého milujete, niekedy musíte riskovať úplne všetko... (TV JOJ)

Tereza666

Tak právě tady přeskočila jiskra mezi mnou a Timothym, takže bych k tomuto filmu měla mít určité pouto..jenže ono nic.. film jako každý jiný. ()

Sany33

Má to vtip, dynamiku a celkom dobré herecké obsadenie. Viem, že ie o mnou tak strašne nenávidenú Americkú sračku s trápnym happyendom, ale to je pri komédiách asi nutnosť. Aj tak má ale "The girln nnext door" niečo do seba a má čo ponúknuť a to nemyslím iba krásnu Elishu ale reálny príbeh ktorý mohol vzniknúť iba v USA a to príbeh na pozadí pornopriemyslu, stretávame sa preto aj s množstvom známych tvárí. Teda známych hlavne pre mužskú časť publika. Humor nie je moc silený a je dávkovaný v dobrých intervaloch aby ste na neho ani moc nečakali ani ste ním neboli presýtený. Ide v skratke o vyčnievajúcuu teenege hovadiinku, ktorá má čo ponúknuť ale stále ide o patetický americký bulllshit, ktorý sa však dá pzerať. 65% ()

lykan9

Pro mě jedna z nejpodařenějších teen komedií. Tématem sice nepřispěla ničím novým, ale zpracování bylo skoro dokonalé. Nemluvě o tom, že ve filmu hraje láska mých pubertálních let a je jí vidět kousek kozy a to se počítá. ()

hroubek

Neviděl jsem to hooodně moc dlouho a udělalo mi to zas velkou radost. Je to sympatické, chytré, má to koule a navíc to šlape herecky, tak i filmařsky. A Elisha Cuthbert je zde nádherná. ()

svobik

The juice is worth the squeeze. Kašlu na to, po pátém shlédnutí zvyšuju na čistých pět. TGND je totiž pokaždé lepší a lepší a nebezpečně se sápe po aboslutním hodnocení. Díky chytrému a vtipnému (nikoli samoúčelně vulgárnímu) scénáři, výborným hercům a krásné Elishe je budoucím etalonem romantických komedií. ()

smolicek04

Nádherný romantický príbeh dvoch ľudí ktorím bráni v láske porno režisér.Film je naozaj skvelý a rád sa naň dívam aj dodnes.Dobrý zostrih a akcie.O hercoch ani nehovorím pretože vy viete že sú skvelý. ()

Ichabod

Teda takhle jsem se dlouho nenasmál. Vtipná komedie, bez zbytečného přehánění a vulgarit a přitom svěží. Elisha je sexy, Emile v pohodě a Olyphant k smíchu, že nechápu proč vůbec bere vážný role. Sice mne víc bavila první polovina filmu, ale v tomhle žánru si myslim víc vymyslet snad moc nejde (zvlášť když u kormidla není Kevin Smith nebo někdo z Apatow squad). Romantická komedie co funguje a pobaví, takových je čim dál míň, tahle patří k tomu nejlepšímu z posledních let. ()

drackula

Nezvykle inteligentná, milo naivná, príjemná komédia ktorá sa napriek tomu, že je celá najmä o sexe, vymyká z okov tuctových a trápnych sexistických teenagerských kvázi-komédií. 100 % ()

-ELFKA-

Pre mňa veľké prekvapenie!! Milá komédia, ktorá sa vyhýba trápnostiam, na ktorých sa bavia iba puberťáci. Herecké obsadenie je nielen sympatické, ale dokonca aj nadané ;-) ()

Autogram

Americký sen má rôzne podoby a tento soft-porno-sen je dosť originálny tým, čo skombinoval. Mladý slušňák potrebuje zachovať svoju morálnu čistotu v prítomnosti sexbomby od vedľa a prostredníctvom maximálne nereálnych dejových vývrtok sa prepracuje k cieľu. Nič z toho nevadí, lebo na Elishu sa výborne pozerá v každej póze, jej priateľ s výzorom oveľa mladšieho brata až tak nevyrušuje, záver je dostatočne záhadný a s úspešným zábavným vyvrcholením. ()

Fony

Tenhle film je o úroveň lepší než většina teenage komedií dohromady. A je taky o úroveň horší než jak se vás budou snažit někteří přesvědčit. Film je to příjemně naivní a na teenage komedii překvapivě inteligentní a vtipný (v celkovém kontextu rozuměj lepší průměr). Je třeba také ocenit to, že se zde vyskytují jen minimálně trapné a nechutné vtípky, jak je v tomto žánru zvykem (a že příležitostí ve filmu, který se z velké části točí kolem porna, by bylo dost a dost). I když ve mě film nakonec zanechal velmi příjemné pocity a já se slušně bavil, nemůžu se zbavit dojmu, že po odeznění mírné euforie a uplynutí několika dnů či týdnů si budu pamatovat pouze šťavnatou Elishu Cuthbert v mokré košili. Tři a půl hvězdy navíc (za tu mokrou košili). ()

HomeAlone

Pred tym ako som sa dostal k tomuto filmu , tak som o nom ani nepocul a o to som bol viac prekvapeny , ze aka skvela romaticka komedia to je . Timothy je hotovy dabel a perfektny herec s obrovskou charizmou ()