Policejního detektiva omrzel svět. Selhal, když zasahoval při masakru v restauraci rychlého občerstvení. Nyní bojuje o ztracenou reputaci u svých kolegů v oddělení, u známých ale i sám za sebe. (oficiálny text distribútora)

DavidWebb

Nemastný - neslaný, amatérsky natočený mix žánrov z ktorých vo filme nefunguje ani jeden, a vôbec... vlastne tam nefunguje nič. Denis Leary v takejto trocharine? Ja som si ho fakt hodne obľúbil v seriáli Rescue me, ktorý bol originálny, vtipný, dobre napísaný aj zahraný a Denis sa tam hodil ako penis medzi zuby. O to väčšie sklamanie som zažil, keď som ho videl hrať v tomto ušmudlanom fliku a ešte väčšou záhadou je pre mňa skutočnosť, že to vôbec niekto financoval. Tento film vlastne ani nemá poriadny príbeh - je to iba sled scén, z ktorých ani jedna nie je ani vtipná ani napínavá ani divácky niečím zaujímavá. Vedľajšia línia dvoch pošukov, ktorí akože vymýšľajú scenár k filmu mi dala celkom dobrú predstavu o tom, ako asi písali scenár k tomuto snímku v skutočnosti. Z tohoto mi bolo vážne smutno a bola to strata času. Žiaľ, na nejakého nového Tommyho Gavina už bude Leary (bez urážky) asi príliš starý. ()

DannyBoy80

Slabší 4*. Parodie na ty správné hochy policajty ala Bruce Willis, kteří sami vyřídí stohlavý gang na jeden zásobník šestiraného koltu. DiCillo nabízí podobného týpka, který podělá na co sáhne i to na co nesáhne. Navíc má pekelného parťáka, který je zakukleným gejem. Do toho nám vstoupí sexy chropraktička a už to fičí jak na namydleném míči :) Zaháníme gangstery rybářským prutem atd. Docela povedená komediie, ale má to pár hluchých míst. ()

kleopatra

Ne tak dobré jako Opravdová blondýnka nebo Život v sedmém nebi, ale Tom DiCillo se silně tlačí do mé režisérské TOPten. Velmi vtipný scénář, Steve Buscemi ač ve vedlejší roli je opět nepřehlédnutelný, překvapí i Elizabeth Hurley - jedna z mála modelek, která hraje, a velmi vtipná vsuvka s dvěma kamarády píšícími scénář v červených kvádrech. Škoda jen, že se občas do humoru a nadsázky vloudí snaha o sociální a psychologickou sondu. ()

Gilmour93

Jste zavření doma, venku sychravý podzim a nemáte čím uhasit žízeň? Pusťte si DiCilla - při něm mám vždycky pocit, že ležím na pláži, slunce krásně pálí a já popíjím drink s deštníkem aniž bych vůbec cestoval k moři.. Buscemi s úlisným knírkem obdivující pozadí policejního parťáka D.Learyho, starostlivý Papi L.Guzmán a výstřední dvojice scénáristů, jenž brzy pozná, že nejlepší příběhy pro ceny v Cannes píše sám život. Vidina pravidelných návštěv u chiropraktičky Elizabeth Hurley by jistě nejednomu muži přivodila nesnesitelnou bolest zad.. ()

jojinecko

Tak predsa aj Tom DiCillo si môže vybrať (relatívne) slabšiu chvíľku- teda v porovnaní s peckami typu Delirious alebo Living in Oblivion. To čo sa nezaprie je autorov zmysel pre kreatívne postavičky a typický ironický nadhľad. Všetko funguje, až kým sa nedostáva na povrch dramatická línia a snaha o akú takú psychológiu postáv a vzťahov. Tu Dicillo stráca na drive a tak trochu zabrzdí výborne rozohranú partiu. O prúser sa nejedná ani náhodou, no vzhľadom na DiCillov potenciál a vďačný námet ,musím prejaviť jemné (skoro nepatrné) sklamanie:) ()