Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Black.Adder

První řada byla v pohodě, druhá k nepřežití nudná. Hlavně ten nesympatickej tým kolem něj. Většinu stopáže jsem přetáčel, zastavil jen u pár bitek a ty se samozřejmě zvrhly v rychlostřih, aby nebylo vidět, jak ženská část týmu nezvládá souboje. ()

Dannyss

Bombastický akční trhák! Po dlouhé době jsem narazil na seriál, který obdržel snad všechno, co by správné akční krimi mělo mít, a to zejména extrémně sympatické herecké obsazení. Radost sledovat příběhové zápletky, zvraty a bojové scény s dostatečnou dávkou fungujícího humoru. Zvolené dějové záměry sice nejsou ničím vyloženě originálním, naštěstí jsou náramně obaleny do vkusných a na míru šitých lokací. Veškeré postavy jsou domyšlené, epesně vybudované a opravdu kvalitně dotváří příjemné vztahy v rámci Reacherova týmu. Nebudu tu však skrývat drobné nadělení v podobě přemrštěných scén, které působily až nelogicky přehnaně a okatě činily z Reachera nezranitelného a všehoschopného obra, jenž nedisponuje slabinami. Finální díly obou serií tlačí na pomyslný plynový pedál příliš a bohužel doposud velmi solidní akce ztrácí na svém pozoruhodném zpracování. Přesto se stále jedná o jeden z lepších produkčně a kamerově zvládnutých kriminálních dramat, které přináší vskutku akční parádu s občasnými scénami vyvolávající smíšené reakce. 8/10. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD