Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (viac)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (9)

Problém tří těles (2024)

Cítím z toho skvělou předlohu, kterou ale bohužel sprznil Netflix spolu s D&D. ()

Odpočet (2024) (S01E01)

Když přimhouřím oči nad klasickou netflixovskou woke propagandou, tak se mi to líbí moc. Je to správně mysteriózní, správně hard sci-fi a baví mě prolínání dvou časových os. I když tam je hodně cítit díla, kterýma se autor inspiroval (koukám na tebe Enderova Hro), bavím se moc. ()

Rudé pobřeží (2024) (S01E02)

Nezlobím se, že se až tak moc inspirovali Orsonem Scott Cardem. No dobře, trošku mi to přijde za hranou. Ale ten konec? Uff. ()

Ničitel světů (2024) (S01E03)

To by nebyl Netflix, aby nepropásl příležitost vysmát se nerdům. ()

Náš Pán (2024) (S01E04)

Zatím se dostává nadšení jen ze zdrojového materiálu, ne z adaptace od D&D. ()

Soudný den (2024) (S01E05)

Tak ono to nakonec nebude skvěle napsané, i když se to tak ze začátku tvářilo. Nebo někdo najde nějaký smysl v celé panamské akci? Konec dílu byl ale dobrej, budu koukat dál. ()

Vzhůru ke hvězdám (2024) (S01E06)

Po cliffhangeru minulé epizody jsem čekal trošku divočejší díl. ()

Jedině pokrok (2024) (S01E07)

Strašný dialogy, nelogické scény, popletené motivace postav. Opravdu mě to nepřesvědčuje. ()

Meditátor (2024) (S01E08)

Nuda, která mě ale donutí přečíst si předlohu. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)