Jedinečná silvestrovská show a oslava 90. narozenin legendární herečky... Zažijte s námi výjimečný konec roku. Připravili jsme pro vás zcela originální kompilaci autorských vystoupení, zábavných scének a hudebních čísel. Největší hvězdy přinášejí jubilantce a divákům svůj dárek. Půjde o performance vytvořené jen pro tento unikátní večer nebo o nejoblíbenější písničky. Celou show otevře fantastické taneční číslo, na diváky i na oslavenkyni čeká mnoho překvapení, a především mimořádná zábava. A dokonce hvězdné bude nejen jeviště, ale i celé hlediště. Bude to prostě největší flám! (Česká televize)

Randyz

Playback mě rozčiloval, ale jinak mi přišlo, že se opět po letech vrátil bezva koncept televizního Silvestra. Sice jde o estrádu, kde se prostřídají kvalitní umělci a bohužel i ti, kteří by raději měli zůstat v propadlišti dějin, ale na druhou stranu se nelze 100% zavděčit každému. Ale oproti sestříhaným a archivním opakovaným pořadům z předchozích let to byla skvělá a příjemná změna opět vidět takovou velkou společnost bavících a smějících se umělců 🙂 ()

pirduch

Já nevím...Šíp, Kaiser, Lábus, Kňažko skvělý, Bouček dobrej, stejně jako Ondrové u piana... Jestli někomu vadí záplava gerontů, at si uvědomí, na čí počest byt ten pořad natočen... Vymezovat se vůči Majklu Dejvidovi je národní sport, ale přesně jak řekl Bouček, po pár písních si nás většina rodiny u telky začala zpívat taky...taktéž s Helenkou či Haničkou Písničkou. Tak jo, sorry, je mi skoro 53 a přežil jsem to...moje chyba, že jsem trávil silvestra u telky, když známí museli jet v 10 večer zpět do Prahy, jdouce ráno do roboty.... Ať se na to koukám jak chci, odpad to nebyl...a pokud jo, pak budiž odpadem i spousta jinejch věcí,které si zasloužily aspoň průměr. ()

Lukrecie

A proč ne? Příjemný retro večírek, mně se to celkem líbilo. "Darovat ženě květiny je jako pohladit ji po duši. A žádný muž by na to neměl zapomínat." "Jako každá žena jsem někdy složitá, ale jako každá žena jsem vždycky jednoduchá." Jiřina Bohdalová; Asi jen jednu podstatnou výtku mám - velká oslava ega či oslava velkého ega? ()

Olík

Nedokážu zcela zodpovědně říci, zda šlo o kvalitní zábavu na poslední večer roku….za prvé nejsem typ, který by nějak prožíval oslavu nového roku a za druhé pokud už to musí být, tak k tomu nepotřebuji televizní obrazovku. Každopádně s jistotou mohu konstatovat, že nešlo o kdovíjak fresh záležitost….na druhou stranu fanoušci trendy zábavy netráví Silvestr ve společnosti České televize. Nevím, jestli by se některý z účinkujících dal vyloženě vyzvednout, ale když vezmeme v potaz letitou historii televizních estrád, tak bych snad jmenoval stálici Karla Šípa a dejme tomu, že neurazily ani hudební bestoffky Olypicu, Zagorové nebo Vondráčkové. Jestli ale určitě nechcete něco slyšet a to v jakoukoliv část roku, tak to je Pijeme Colu nebo bizardní uskupení 4tenoři….rozpačité bylo i účinkování rutinéru Lábuse s Kaiserem. Samozřejmě musí přijít řadu i na pár anekdot, Karel Gott, tanec, všudepřítomný Jakub Prachař  a……a pak už není moc času, protože dvě hodiny jsou jenom dvě hodiny a tak snad už jenom popřát vše nej do roku s třemi dvojkami. ()

Skuby47

Velké očekávání a velké zklamání. Tohle si Jiřina nezasloužila, vždyť ona by sama o 100% líp uměla pobavit na Silvestra své diváky v celé republice, jak to dokazovala po mnoho let. Žádné berličky by k tomu nepotřebovala.  Myslela jsem, že když už televize nenatočí nic nového, tak že sáhne do svého archivu, zavzpomíná a předvede scénky s Jiřinou  a Vladimírem Dvořákem, Vladimírem Menšíkem,  Karlem Šípem, Karlem Gottem a Petrem Novotným. K tomu přidat nějakou písničku a bylo by vymalováno! Česká televize nevyužila velký potenciál naší největší komičky, což je neodpustitelné. ()