Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa dEst28 k tomuto seriálu (7)

Kto prežije (2000)

Návyková a skvěle vymyšlená soutěž. Nejdřív souboj v kmenech, sloučení a souboje jednotlivců, spousta taktizovaní, dřiny, zábavy, odměn. Zajímalo by mě jak bych se s tím vypořádal já sám, můj respekt mají všichni co se tohodle zúčastnili. Po shlédnutí několika řad vypěstována nová závislost. ()

Amazonie (2003) (S06)

Amazonie se mi líbila méně než Samoa, Palau, Borneo nebo Čína hlavně kvůli soutěžícím. Jenna a Heidi sice krásný holky, ale celkově soutěžící mi moc sympatický nebyli. Akorát ten magor Matthew byl zajímavej.. Ale i tak hodně zajímavá série, která mě jako ostatní stejně chytla. ()

Vanuatu (2004) (S09)

Pupkáči a blbci zároveň v hlavní režiji. Jedna z nejslabších řad. ()

Palau (2005) (S10)

Skvělá série plná sympaťáků. Super vítěz a obrovskej respekt pro Iana. V osobním žebříku nejlepší a nejoblíbenější řada. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Ozzy = mauglí. Jedna z nejlepších řad. V osobním žebříčku na 2. místě. ()

Čína (2007) (S15)

Strašně působivé prostředí Číny, ale moc mě nezaujalo obsazení a hráči, včetně vítěze. ()

Samoa (2009) (S19)

Russel je bůh a ostatní jsou "pitomci" :D Dost drsná řada(2 evakuace) ale i spousta zábavy a taktiky. ()