Epizódy(28)
-
In gutem Glauben (S03E01)
-
Vivis Versuchung (S03E02)
-
Untreue (S03E03)
-
Auge um Auge (S03E04)
-
Der Antrag (S03E05)
-
Sissis Briefe (S03E06)
-
Juttas großer Tag (S03E07)
-
Die Versuchung (S03E08)
-
Die Verführung (S03E09)
-
Der Anschlag (S03E10)
-
Schöne Aussichten (S03E11)
-
Gewissensbisse (S03E12)
-
Vogelfrei (S03E13)
-
Die Fälschung (S03E14)
-
Große Pläne (S03E15)
-
Tödlicher Irrtum (S03E16)
-
Dicke Dinger (S03E17)
-
Falsche Diagnose (S03E18)
-
Gefährliche Gier (S03E19)
-
Der Besucher (S03E20)
-
Bitterer Sieg (S03E21)
-
Hahn im Korb (S03E22)
-
Partner fürs Leben (S03E23)
-
Versteckte Kamera (S03E24)
-
Falsche Freunde (S03E25)
-
Unter Mordverdacht (S03E26)
-
Blondie greift an (S03E27)
-
Durchgebrannt (S03E28)
Hrajú
Isabella Schmid
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Rainer Frank
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Christiane Reiff
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Sigrid Grajek
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Carina Teutenberg
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Burkhard Heyl
Najlepšie seriály:
War and Remembrance (1988) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Santiago Ziesmer
Španielsko
Najlepšie seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Mia a já (2011) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hannelore Minkus
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Imke Barnstedt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Marie-Ernestine Worch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Maximilian Seidenstücker
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Christine Wodetzky
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Tanja Münz
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Milton Welsh
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Ulrich Anschütz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Naša írska farma (2007) (seriál)
Dieter Rita Scholl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Mediha Cetin
Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Axel Prahl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dirk Mierau
Nemecko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Barbara Grunow
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)