Hinter Gittern - Der Frauenknast - Season 7 (2001) (séria)
Réžia:
Mathias LutherKamera:
Dieter WelschHudba:
Michael DübeHrajú:
Katy Karrenbauer, Barbara Freier, Claudia Loerding, Sonia Farke, Uta Prelle, Edina Robinson, Susanne Schlenzig, Sigrid Maria Schnückel, Christine Schuberth, Maren Schumacher, Armin Dallapiccola (viac)Hrajú
Katy Karrenbauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Barbara Freier
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Claudia Loerding
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Sonia Farke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Uta Prelle
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Edina Robinson
Ghana
Najlepšie seriály:
Komando GSG 9 (2007) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Stephanie (1995) (seriál)
Susanne Schlenzig
Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál) - herec, a.z.
Na čem záleží (2006) (seriál)
Sigrid Maria Schnückel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Christine Schuberth
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Maren Schumacher
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Armin Dallapiccola
Rakúsko
Najlepšie seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marcus Grüsser
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Sisi (2021) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Egon Hofmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Imke Brügger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Tobias Licht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)