Epizódy(9)
-
Bomby na kilometri 92 (S01E01)
-
Červené ruže, čierna smrť (S01E02)
-
Nový partner (S01E03)
-
Vražda a zabitie (S01E04)
-
Smrť v stokilometrovej rýchlosti (S01E05)
-
Starec a dieťa (S01E06)
-
Falošný modrý maják (S01E07)
-
Samuraj (S01E08)
-
Konečná pro všechny (S01E09)
Hrajú
Klaus-Jürgen Steinmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Oona Plany
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Červené barety (2003) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Reinhard Scheunemann
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Archív smrti (1980) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Heikko Deutschmann
Rakúsko
Najlepšie seriály:
1864 (2014) (seriál)
Kolo času (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Dieter Okras
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lina Wendel
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Urs Remond
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dietmar Lahaine
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Júlia - Cesty za šťastím (2005) (seriál)
Peter Wilzcynski
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Dagmar Biener
Nemecko
Najlepšie seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Torsten Buchsteiner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oliver Elias
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Ah Yue Lou
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Weijian Liu
Čína
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Meylan Chao
Čína
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Alexandra Wilcke
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Peter Aust
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Barbara Stanek
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gerit Kling
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Robert Stadlober
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Kafka (2024) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)