Epizódy(14)
-
Vzkriesenie (S18E01)
-
Odplata (S18E02)
-
Nočná reportérka (S18E03)
-
Princezná (S18E04)
-
Zvieratá (S18E05)
-
Veľký návrat (S18E06)
-
Osudové rozhodnutie (S18E07)
-
Revolúcia (S18E08)
-
Rukojemníčka (S18E09)
-
Preteky (S18E10)
-
Rodinná oslava (S18E11)
-
Neviditeľná zbraň (S18E12)
-
1983 (S18E13)
-
Mŕtvi sa nevracajú (S18E14)
Hrajú
Christoph Gareisen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Jonas Baeck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sylke Hannasky
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Annika Blendl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Thorsten Grasshoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Terence Maynard
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
That Mitchell and Webb Look (2006) (seriál)
Miranda (2009) (seriál)
Malá Velká Británie (2003) (seriál)
Tyron Ricketts
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steve Windolf
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Génius (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Frank Seppeler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Arzu Bazman
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Murathan Muslu
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
David Rott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alissa Jung
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Torben Liebrecht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Půjčovna masa (2018) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Sascha Laura Soydan
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Firat Can Aydin
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Samy Abdel Fattah
Najlepšie seriály:
Druck (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Neil Malik Abdullah
Rakúsko
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Hans Georg Panczak
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jürgen Heinrich
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)