Epizódy(18)
-
Hľadaná (S24E01)
-
Silný pár (S24E02)
-
Štvanica na Semira (S24E03)
-
Fašiangová noc (S24E04)
-
Tvrdá škola (S24E05)
-
O päť minút dvanásť (S24E06)
-
Paulova šou (S24E07)
-
Bombová nálada (S24E08)
-
Amnézia (S24E09)
-
Anjel strážny (S24E10)
-
Medzi životom a smrťou (S24E11)
-
Dokument (S24E12)
-
Vina (S24E13)
-
Konečná (S24E14)
-
Skúška ohňom (S24E15)
-
Strážcovia Engonie (S24E16)
-
Klient (S24E17)
-
Najlepšie posledné dni (S24E18)
Hrajú
Hansa Czypionka
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Philippine Pachl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Oliver Franck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Jan Krauter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Nadine Menz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Thomas Fehlen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sabine Berg
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffov revír (1992) (seriál)
Errol Trotman-Harewood
USA
Najlepšie seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Vraždy v raji (2011) (seriál)
Greenhouse Academy (2017) (seriál)
Pete Riley
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karmela Shako
Najlepšie seriály:
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Leonardo Nigro
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Urs Remond
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Benita Sarah Bailey
Najlepšie seriály:
Troufalky (2017) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stephan Baumecker
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Rainer Strecker
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dirk Martens
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Juri Senft
Nemecko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nik Xhelilaj
Albánsko
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Winnetou (2016) (seriál)
Florian Schmidtke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Námořník ve válce (2023) (seriál)
Andreas Hoppe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Návrat do Provensálska (2020) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)