Podvodník z Tinderu

• Veľká Británia The Tinder Swindler (viac)
všetky plagáty
Veľká Británia, 2022, 114 min

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

NikiVai

Simon ve mně vzbudil rozporuplné pocity, samozřejmě bych se s takovým člověkem nerada kdy v životě potkala a jeho činy jsou ohavné a odsouzeníhodné. Na druhou stranu je fascinující vymyslet takhle propracovaný podvod, aby to člověku tolik let procházelo. A ač jsem člověk soucitný, nějak se mi nepodařilo vytvořit si ke slečnám takový vztah, abych je litovala. Ano, láska je slepá čarodějka, ale zamilovat se tak rychle a v zaslepení lásky platit a platit, jak to, že se neprobraly dřív? Každopádně skvělý dokument, zas mi dal nahlédnout do lidského chování, které je mi na hony vzdálené. ()

nikhaj

No jo takto robeny dokument nieje az tak moc zazivny. Je to ako tv show..nic v zlom ale musel som robit maly vyskum. Je to podla skutonosti ale vela materialu v tomto dokumente skutocneho nebude. Je to hrane a to vzdy citit. NO JO dalsi zivot neznameho uchylaka ktory si zjavne moze ficat na svojom egotripe naslobode Prave teraz ()

pindruche

Za mě téměř plný počet. Ale ani vlastně nevím komu jsem fandila. Mísily se ve mně pocity, jak mohly být ty ženský tak blbý a naivní a on to tak dlouho dokázal hrát a nesplést se a to, že je to hajzl první třídy a holky našly koule ho dostat. ()

Monyfik odpad!

Bezpáteřní, egoistické zlatokopky si obhajují jaké jsou chudinky, když je napálí úplně stejný tupec. Hodnota těchto žump nulová, nic nedělat a množit se jak králíci, koho mi to jen připomíná. :-(((( ()

Awer

Dokument se prezentuje jako docela přetažená netflixovská levnota a povrchně atraktivní příběh plný fancy lokací nám směřuje k fantastickému happy endu, a pak vám vpálí přímo do ksichtu jednu z nejbrutálnějších sond o světě, v němž s tímhle "Mackiem Messerem" přežívají jeho oběti, zatímco on i jeho kumpáni si užívají víc než kdy dříve. Ta ohavnost takhle vyniká nad všechny míry - a je vlastně úplně jedno, jestli je záměrná, nebo jestli do dané polohy tomu bulváru jen "ujela"... (Ayleen! To není žádná "oběť", ale survivor. Úplná esence (em)power(mentu), jíž je v kontextu vší bídy a smutku velmi uspokojivé sledovat/poslouchat.) ()

Little_Sawy

Netflix si zase siahol do rukáva a vytiahol z nej takúto pecku! Musím uznať že exceletne vykresľuje presne to čo sa na Tindru (modernej novodobej aplikácií) práve deje a že podvodníci sú všade. Izraelský podvodník si žije z podvodov a okrádania pekných žien, ktoré sú tak naivné a tupé až sa mi chce plakať. Pri sledovaní filmu som 'neveril' vlastným očiam a ušiam. Áno, každý keď je zaslepený láskou, vidí len osobu do ktorej je zamilovaný, ale TOTO bolo dosť, aj na mňa. 3 krásky, ktoré si vyhliadli podvodníka ktorý si krásne žil z podvodov a okrádania druhých žien na vysokej nohe. Dosť ma len serie, ako môže byť niekto tak neuveriteľné sprostý, aby niekomu poslal vlastnú kreditku, s ktorým sa videli doslova 2x v živote a už mu išli dobrovoľne posielať vlastnú kreditku, dobre ze mu nedali aj obličku. A hlavne tie príbehy, že ho niekto stále sleduje preto potrebuje ďalšie a ďalšie peniaze. Čo ma len mrzí, je to, že si žije ďalej, a nedostal viacej rokov v base. Homelles king, ktorý si na konci okoštoval vlastnú medicínu, bol pekný trik od poslednej obete. Hlavne, ked musel dojedať jedlo po druhych a prespávať v 1hviezdičkovim hoteli, to bol extrémne dobrý pokes na dno. Žiaľ, dlho to nevydržalo a nakoniec si našiel modelku, s ktorou to asi tiež nevyjde rúžovo. Ale čo musím uznať, v oblekoch, drahých veciach, luxusných autách, vyzeral skrátka dobre, gentleman na úrovni, alebo ako sa povie, šaty (peniaze) robia človeka. Natáčanie a reálne fotky aj s večierkami bolo excelentné. ()

zorrra

Brutálny dokument o tom,ako sa ešte stále dajú nájsť ženy,ktoré je schopný oklamať takýmto spôsobom nejaky vyfinteny amant. Na konci síce nebola satisfakcia ako taká,ale reklama to asi dobrá nebude pre milého Simona,takže dúfam,že sa nájde aspoň jeden človek,ktorý mu aspoň trošku natrhne tu jeho prefíkanu rit. Čo mňa osobne zaráža je to,že tento človek má na svojom IG už viac ako 200 tisíc followerov a je pre nich snáď nejakým hrdinom...to,že svet speje do prdele,je jasné,ale toto je jasný dôkaz,že tam spejeme ozaj bleskovou rýchlosťou. ()

horskejvlk

Skvělý dokument NETFLIXu o manipulaci, falešné představě a dokonale iluzi, člověk v tomto případě atraktivní a aktivní dívky-ženy si vybírají mezi přehršli mladých mužů, co hledají ? Život který ti muži “nabízejí-prezentují” nebo-li sami žijí, aktivní dovolená u moře, hory, sporty, cestování, vše jen néé nudu, nudu, nudu.  Co chce každá atraktivní žena v rozmezí 25-45 let ? Vzrušení, zábavu, cesty, nevšední zážitky. Pro každou to představuje něco jiného, pro jednu turistika po horách, cestování ale pro všechny jen to jedno-jediné : vytržení ze všedního koloběhu. Pro ty co jim imponuje luxus, solidnost a atraktivni vzhled snědého muže je tu řekněme postaru: “Sňatkový podvodník”  Spousty sexy žen se chytla na jeho iluzi kterou má zmákntou na 1* cestování k moři ? Tryskáčem, jízda autem? Jedině takovým co je vedle něj BMW divize Motorsport jak Octávie RS…  tedy Ferari, Lamborginy apod. Večeře ? Jedině Michelin  atd. Jachty, 5stars hotely apod. co na ty ženy říct ? Radši nic… nerouhejme se nebo jednou na to samé také skočíme. Ať jde o krásné atraktivní “sňatkové  podvodnice” nebo  “podvodníky”. ()

Dana.Mikulda

Děvčata celkem chápu. Každá holka věří na lásku a že právě ona potká toho svého prince... Je to smutné, že chlapi toto dělají ženám. Na druhou stranu, jsou to jen peníze a mohou být rády, že je to nestálo třeba život. Dobrý dokument. ()

Ocicak

Velmi dobrý film o hloupých bohatých ženách které zahání nudu pomocí sociálních sítích nebo podobných aplikací. Díky za návod jak zbohatnout na obyčejné hlouposti rozmazlených koz které mají v zadlužení radost že můžou svoji hloupost publikovat na Netflixu. Lidi nelitujte je ale učte se od Mistra Simona. ()

Mart4s

Tento dokument nám názorně představuje, jak jsme jako lidé hrozně hloupí a zdravý rozum už v dnešním světě nemá místo. Zároveň mě stále překvapuje, jak se mezi námi pohybuji osoby, kteří jsou schopni takovýchto činů. Jinak zpracování a postupné představení příběhu nemělo chybu. Problematika Vás uvrtá do křesla a jen kroutíte hlavou, že je to všechno vůbec možné. Hvězdičku navíc za ukázku hněvu zhrzené ženy. ()

Jancaa01

Je naprosto pochopitelné, že mu naletěly. Nejsou naivní, nejsou hloupé. Naopak jde o nezávislé, schopné ženy.  Neměly důvod nepomoct člověku, na kterém jim záleželo. Ještě když věděly, že peníze má. Udělal to dost chytře. Ukázal jim kousek luxusu, ve kterém žije a byl k nim velmi štědrý. Po prvé když je požádal o půjčku, vrátil jim ji. To v nich muselo vyvolat pocit studu, že nevěřily svému partnerovi a měly pochybnosti. Proto k dalším žádostem byly otevřenější. No a zbytek je už obyčejná manipulace. Velká gesta, květiny, návštěvy tisíc kilometrů vzdálených měst jen kvůli tomu, aby se s nimi mohl setkat... hezká slůvka.. zblbnul je. A pro lásku kolikrát člověk dělá větší hlouposti. Jeho image vlivného, schopného, mocného podnikatele. To, že v nich vyvolal pocit nějakého spojení a výjimečnosti. Nerozumím některým komentářům. Ani špetka snahy o pochopení. ()

jethrotull

"Nechapem jak muze byz nekdo tak kruty ? ",to su slova prvej blbky co tam vyplakava. Na to je len jedna odpoved. "Nechapem jak muze byt nekdo tak blby ?". Jednoznacne nelutujem tie tupe kravy co tam vystupuju a este sa tym chvalia na Netflixe. Bezpochyby ten zidovsky hajzlik by mal dostat aspon 20 rokov za to jeho chrapunske spravanie,ale rozhodne by sa mu to nedarilo robit,keby na svete nebolo tolko  tupych a absolutne vypatlanych naiviek co sa mu sami nukali do postele a radi sa zadlzovali aby "milionarovi" pomohli. Dobre som sa povavil,ale zaroven je mi smutno ked vidim ako svet osprostieva. ()

MatoPalkes

Oveľa viac napínavé ako som čakal. Každopádne nechápem ako môže byť niekto tak odporný a viniť z toho tie baby. S jeho inteligenciou a schopnosťami mohol byť ten chalan úspešný aj legálne. Takto je z neho nechutné hovado ktoré by si zaslúžilo utopiť v Červenom mori. Dokument bavil. ()

Netflix vyhodil zásadní manažerku

Netflix vyhodil zásadní manažerku

02.04.2023

Netflix stále prochází reorganizací s cílem ušetřit a zajistit, že u něj budou vznikat co nejsledovanější tituly. Posledním kolem těchto změn neprošla Lisa Nishimura, která ve firmě pracovala už od… (viac)