Sbohem, Země

• Južná Kórea Jongmalui babo (viac)
Južná Kórea, 2024, 11 h 49 min (Minutáž: 48–65 min)

K Zemi se řítí asteroid a nic ho nedokáže zastavit. Tahle učitelka je ale odhodlaná ochránit svoje bývalé žáky za každou cenu. (Netflix)

kolibricek odpad!

To co jsem od toho očekávala se bohužel nedostavilo. Kdyby se to stáhlo do jednoho filmu, tak už by to bylo koukatelné.Ten závěr mi doslova rozebral mé nervy. Samé řeči a asteroid nikde. ()

Lenka.Vilka

Lehce zmatený začátek je jasným výsledkem postprodukce, kde to stříhání jde vidět nejvíc. Víme proč, ne? Ale naštěstí se se to od čtvrtého dílu zlepší, a od šestého dílu až do konce, jsem si sledování užívala neskutečně. Jako jo, nejdřív jsem se bála, že to bude vážně průšvih, ale jsem ráda, že se výsledek povedl. A co říct ke konci? Jiný by nedával smysl. Není to o konci, ale o tom, jakou cestou k němu dojdeme. A i přes toho slona v místnosti, čísla ze světa mluví jasně. U nás evidentně nepochopeno. 90% ♡ ()

M.i.k.e

zoufale přetažená korejská předapo telenovela, která značně zkouší divákovu trpělivost a upřímně smekám před tím kdo to vydržel bez posouvání nebo občasného usínání. Korejskou tvorbu mám rád, ale tohle mi těžce nesedlo. Sestříhat na půlku a bylo by to lepší. I když asi ne o moc...30% ()