Včielka Maja

• Česko Včelka Mája (viac)
Japonsko / Západné Nemecko / Rakúsko, (1975–1980), 43 h 20 min (Minutáž: 25 min)

Predloha:

Waldemar Bonsels (kniha)

Mičiko Nomura, Ičiró Nagai, Kazuko Sugijama, Ken'iči Ogata, Hiroko Marujama, Čijoko Kawašima, Noriko Cukase, Akiko Cuboi, Kazuja Tatekabe, Keaton Jamada (viac)

Animovaný příběh včelky a jejích přátel. (oficiálny text distribútora)

Zdeňka

Nikdy mě to nebavilo. Jediné co stálo za to, byla písnička. ,,Každý den přilétá až k nám." ,,Včelka Mája?" ,,Včelka Mája." ,,Ano, naše kamarádka včelka Mája. Máme jí co závidět?" ,,Jo, výšku, z které vidí svět." ,,Včelka Mája?" ,,Mája. Včelka Mája." ,,Ta malá uličnice včelka Mája." ()

Natabar

Jé je - jak já tyto příběhy jako dítě žral...! Až mi je líto, že jsem trošku vyrostl a už si kouzlo včelích patálií tak nevychutnám. ()

mandlova

Hop Boris Rösner, Mája Aťka Janoušková, Vilík, Kasandra, Alexander....znělku jsem si pokaždé poctivě zpívala - cvičila jsem se i u audiokazet, které jsem dostala v a la knižní kazetě jednou na Vánoce a byla jsem to nejšťastnější dítě na světě. ()

Mythago

Něco tak depresivního, ponurého a temného nedokáží vytvořit snad ani ve skandinávii. Japonský animák pro úchylné japonské dětičky. Když se zpětně podívám do svého dětství, docela se divím, jakto že jsem neskákal z našeho okna úmístněného něco kolem metru nad zemí, dokud bych se nezabil. Vážně už nikdy tohle nechci vidět. ()

ranp

Výborný seriál, Kája pěkně nazpíval znělku a Mája, ta má život.. Máme jí co závidět - výšku, z které vidí svět! :-) ()

lskala

Mája, Hop, Vilík a Maxa. Co k tomu ještě víc napsat. Snad jen, že dodnes jsem nevěděl, že to je Japonské dílo. :-) 70% - 4**** ()

Borec3

Koukám jak puk, nebo spíš jako Vilík. Já měl Máju za kvalitní český vývozní artikl doby normalizace a ono ehm "prdlajs". Zase ta manga, že mě to nepraštilo přes oči dřív. Tradici Trnky a Týrlové to sakra moc neodpovídá :) ()

klúčik

Výborný seriál pre deti a nielen pre nich. Pamätám sa keď to dávali po prvý krát v Tv, tak to sledovala celá rodina. Musím pripomenúť aj výborný slovenský dabing. Nezabudnuteľný Zednikovič - Vilko, Mrvečka - Flyp. Dávam 80%. ()