Noomi Rapace ve filmu o postapokalyptickém světě, ve kterém musí šest vojáků tajně přepravit záhadný balík přes zamrzlé souostroví. (Netflix)

Dodge-I

Jejda - tak toto byl omyl a ponekud ztrata casu - inu "b" kategorie, jako kdyz namaluje... tak jen ta kamera a brusle(ni) - jinak klise na  druhou :-(( ()

JaKl

Noomi Rapace se snaží, ale špatný béčkový scénář a režii prostě nepřepere. Hloupá zápletka, post-apo provedení mizerné, většina filmu ve tmě (asi nebylo moc peněz). Zbytečný film. Nestačí, že je Rapace vaše oblíbená herečka, milujete post-apo, nevadí vám béčkové provedení, hrajete si stále na vojáky - tohle se prostě nepovedlo. 40% max. ()

Hansolo35

Tak jako na Netflix docela slušný. Má to celkem mrazivou atmošku...a to nejen kvůli mrazu, ledu a sněhu. Scénář je klasicky netflixovský. Takže netušíme kdo s kým a proč válčí... proč jí odebrali dceru... proč je jak g.i.joe a proč je tak škaredá. Děj plyne svižně, v paměti se to asi dlouho neudrží, ale dávám tři hvězdy. Za tu atmosféru a nepřítomnost obvyklé směsi multikulti postav. ()

Zaks

Kravina od A po Z. Mizivá akcia, samé nelogické hlúposti, príbeh hodný deravého groša. Jedna * za úvod v aute, ktorý sľuboval viac, ako sme napokon dostali... ()

StarFsh

Švédska propka na vojnu na Ukrajine, na Covid a pre podporu vstupu Švédska do NATO, ušitá horúcou ihlou, lebo peniaze treba rýchlo ryžovať, kým vojna trvá. ()

Marrakech86

úvodní scéna se odehrává v tunelu, kde matka s dcerou zastaví auto a pak je napadnou vojáci? atentátníci?...pak je potřeba sledovat další dvě hodiny film, kde se zjistí , co se dělo s dcerou, ale pak po celou dobu jsem nevěděl, kdo teda mezi sebou bojuje a proti komu a co se teda stalo.... Nevím, možná jsem ten film "nepochopil...ale jak to ze začátku vypadalo moc hezky, tak čím víc se blížil konec, tak to nabíralo tolik a tolik blbostí, že už snad ani nevěděli, co s tím filmem udělat. Závěrečný souboj na heliportu byl taky nervydrásající...:) Nikam neleťte, mám tady zraněnou kolegyni...nemůžete letět, nemáte legitimaci...Nezachraňuj mě...musíte ihned nastoupit, jinak odletíme... :)) ()

jabbo123

Utahaná šedivá nuda, křečovitě předramatizovaná a navíc značně nesmyslná zápletka. Asi první švédský film, který se mi vůbec nelíbil. A když říkám šedivá, tak doslova, veškeré prostředí je jen prázdnou kulisou pro přehrávající drsňáckou matku. Těch pár akčních scén bylo úplně o ničem. Navíc tu bojujeme proti naprosto neznámému, sterilnímu nepříteli. Nevím vlastně vůbec nic a postavy jsou natolik ploché, že nám o ně ani moc nejde. Velká slabota a se sci-fi to nemá nic společného. ()