Armády tyranské moci si brousí zuby na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie a jedinou nadějí na přežití jejích obyvatel se stane tajemná cizinka. (Netflix)

iskander1210

Za mna 8/10, normalne som dostal chut pozriet original 7 statocnych ( uz asi 5. krat) Pozitiva: - vynikajuci napad spravit 7 statocnych po starwarsky, mne to dokonale sedelo - kvalitne charatkery, ktore boli skvelo prestavene - hlavna hrdinka je krasna sexica - vynikajuce akcne sceny Negativa: - To iste co vo vsetkych Netflix produkciach, respektive uz aj v inych. Hlavna postava zena alebo cierny, a hlavny EVIL je samozrejme biely muz, tentoraz az 2 krat. Normalne som sa zle narodil:-) ()

Lukinsons- odpad!

Hrozný. Jak kdybych se díval na epizodu hvězdný brány odehrávající se v sovětskym svaze nakombinovaný cilliannem murphym z wishe, co tam rozjíždí nějakej nacistickej porno spin-off z peaky blinders....:D asi mě nikdo nepochopí, ale prostě 1/10 fakt odpad ()

tonysawer

Obvykle si pro pobavení čtu nejhorší recenze, ale u Snydera to mám obráceně. Miluju ty trolly, co tomu dávají 5*, teda jsou to trollové, že jo? ŽE JO?! ()

JaKl

Těšil jsem se. Hodně! Ale již během prvních vteřin, kdy se odvypráví úvod do příběhu, je téměř jasné, že přijde velký průser. Lepší příběh by vymyslel můj tříletý vnuk. Na filmu je rating 13+. To jako vážně??? Jestli tohle někdo vydrží dokoukat, tak mu bude těch 13 maximálně. Opět platí - některé věci jsou parádní - robot je sqělej, hospoda super! Ale infantilní příběh, nezajímavé postavy, souboje ... Ehm souboje - zpomalovaček je tu tolik, že má divák pocit, že je celý souboj zpomalený. Fakt se to někomu takto líbí? Všude se pálí laserama nebo čím a nikde nic očmoudlého, nedejbože kapička krve. Ještě že nabušený voják po zásahu neudělá "auu" než lehne. Nedokázal jsem to dokoukat a to jsem se FAKT snažil. U scény rádoby sympatického ranaře co létá na drakovi jak HARRY POTTER na nimbusu jsem to vypl. Nemám čas ztrácet čas. ()

SyL3r

Pozriem si ešte Directors cut ak sa bude dať a potom upravím hodnotenie. Ale inak dosť bieda. Tešil som sa nato a bolo to strašne slabé. Postavy nemajú hĺbku, človek nepozná ich zámery, že prečo robia čo robia. Herecké výkony sú také priemerné, niektoré efekty fakt slabé, akcia je v poho ale sama akcia to nezachráni. 40%. ()

legenda2 odpad!

Netflixu sú dobré aj televízne projekty, ktoré iné filmové stúdia odmietnu. Nuda, nuda a znovu nuda. Scenár primitívny, bez kúska originality. Nesympatické postavy, konajúce skratovo a nelogicky. Nekonzistentný a nezaujímavý príbeh s trápnym klišé. Amatérsky strih, skákajúce zábery (strih). Výborná výprava, prostredie a filmové triky to nevytrhnú. Potenciál obrovský,  no Zack Snyder sklamal. Myslím si, že sám vie, že natočil brak. Netflix by mal viac dbať na efektívnu alokáciu financií s dôrazom na kvalitu. Toto dielo si pokračovanie nezaslúži. ()

Makaveli92

Nevím co mají všichni proti Snyderovi, za mě super tvůrce, který má vizi a fantazií. Jeho filmy vypadají velkolepě, jsou plné efektů s vlastním vizuálem plným chladných barev a odstínů. A působí to fakt dobře. 46%? Podle tohoto hodnocení jsem čekal daleko větší průser. Člověk by si holt měl vždycky udělat názor sám. ()

Mr.HahaHihi

Mít to pevnou režijní ruku se silným autorským rukopisem, mohl by to být fajn zábavný sci-fi western líznutí nacismem a sovětským svazem. Žel bohužel. Vizuálně dost často odpudivé, kladné postavy k posraní nudné, akce nenápadná, dialogy bolestivé. Je to dlouhé a přitom uspěchané. Verbovačka ve stylu, pojď s námi ok, nebo pojď s námi, ne, pojď, tak jo. Vlastně dost nepřiznaná adaptace Mass Effect 2, verbování hrdinů a jejich questy, akorát co snese herní médium úplně nesnese to filmové, ještě když to má na starost člověk bez silného (pozitivního) autorského vkladu. ()

podlet

Kdybyste raděj vy, co to tu tak hejtíte byli rádi, že vzniká něco novýho, co neni milionkrát vomletej star trek nebo star wars... Zas taková sračka to neni. Připomíná mi to Jupiter Vychází a nebo John Carter mezi dvěma světy. Jasně, neni to špička žánru, ale rozhodně si to nezaslouží takový hejty a jednu hvězdu. ()

Bohy

Nuda, zlo a trapno. Nudné postavy, trapné dialogy. Tedy spíše výkřiky v holých větách. Snad nikdy jsem neviděl film, kde by opravdu každá scéna byla tak zlá. Doufám, že pokud bude ještě někdy Snyder režírovat film, tak jen za své peníze. Třeba se pak alespoň trochu zamyslí a projeví více tvůrčí snahy. ()

KingMayk

Nechápem, ako sa pod takúto kravinu mohol podpísať Zack Snyder. Absolútne od veci nepremyslený a mega od veci trápny príbeh, ktorý nedával vôbec zmysel... Úplne ma ale rozsekal típek, ktorý roxorovou tyčou prerazil sklo (najmodernejšej) lietadlovej lode, ktorá si pohode lieta do vesmíru a tam to sklo proste vydržalo pohode kde je tlak X krát väčší, alebo ovladanie celej lode cez jednu páku, ktorá bola akurát v streleckej veži a následne sa rozbila celá loď... wtf???? A takychto nedomyslených kravín tam bolo od zaciatku toľko, že som to aj prestal počítať. Najmodernejšie laserové zbrane, ktoré nedokážu prestreliť stôl v bare, však prečo sa neskryť práve tam, alebo robot ktorý dostane dávku a ide sa proste z toho umyť k rieke... Netflix je odpad a pokiaľ budú ľudia tento odpad financovať, tak na poriadny film zabudnime...Škoda pozerať fakt hoci čo od Netflix.... ()

Frankkie

47% na csfd 😅 a to jde jasne videt ze tu to hodnoti kde jaky blbec co si hraje na duleziteho 😅 jako vazne co za howno musis bejt abys dal filmu 1 hvezdu kdyz existuje tolik odpadu co maji kolikrqt vyssi hodnoceni..pokud nemas rad sci fi nebo fantasy proc si tem film poustis?? daval bych 3.6 not great not terrible.. prumerny sci fi.. lepsi nez dnesni koukatelny sracky co maji lepsi hodnoceni.. ()

Karmel

Tvorba Zacka Snydera mne nikdy nebrala a kdybych si byvala byla precetla, ze stoji za Rebel moon, usetrila bych si cas a….cas. Mel by prestat prispivat do svetoveho kinematografickeho fondu. Pekne prosiiim. Ale k filmu. Je smutne, ze pochvalit moc neni co. Za mne mozna jen vizual. Herecke vykony jsou prumerne. Nejhorsi ze vseho je ale scenar. Inspirace jinymi filmy (Sedm statecnych/samuraju, Star Wars, Riddick: Kronika temna) by nevadila, ale “diky”tomu je dej velmi neoriginalni. Chovani postav je tedy bud predvidatelne nebo brutalne nelogicke. Urcite se chteli svezt na moderni vlne silnych zenskych hrdinek, ale hlavni postava je ta nejvetsi hlupacka v celem imperiu. Posudte sami: ve svete, kde imperium utlacuje koho muze, paranoia ohledne povstalcu se siri a za male prilepseni do zivota by kazdy udal i vlastni babicku hl. hrdinka vykrici na celou hospodu, ze se rozhodla rebelovat. Nailed it. A to neni vsechno :-/ ()

GreenFlag

Upřímně přemýšlím, jestli Jupiter Vychází je lepší nebo horší než tohle. Příběh vykrádá až okatě snad úplně všechno. Někde vidím Star Wars, někde Warhammer, někde westernový Firefly nebo Beebob, někde Cyberpunk, Steampunk, japonský cpt. Harlock + Final Fantazy, a v neposlední řadě Harryho Pottera smíchaného s Warcraftem se špetkou Pána Prstenu. Teď to všechno vezměte a uvařte z toho guláš a vyjde vám Rebel Moon s chlebem. Na tom filmu není žádná originalita a scénář je naprosto tupej. Postavy totálně bez žádného backstory (100x horší než Rogue One). Tohle je na seriál a ne na 2 hod film wtf? (pozn. Part 2 to rozhodně nezachrání, to vím už teď). Zase na-druhou stranu jsem rád, že to seriál není, to by Snydera asi zruinovalo. A efekty? Proč je to furt zpomalené a vypadá to vágně jako comix místy? Světy nejsou vůbec uvěřitelný na rozdíl od SW a ještě tam Snyder strká těžký lensflare ala J.J. Abrams, který se z toho naštěstí poučil. Neskutečný hype a pro nic. Ztráta času, nedoporučuji, pokud nechcete vypnout mozek. ()

Johnysko

Tak tohle byl od Netflixu opravdu velký krok vedle. Zack Snyder se snaží recyklovat svůj styl pořád dokola a vlastně už to ani není dobrý. Vizuálně se sice jedná o celkem povedenou(i když CGI) podívanou, po půl hodině ale zjistíte, že je to pořád jen to samé dokola. Některé vizuální triky už jsou lehce na hraně s béčkovým titulem a když už po 5x uvidíte tu stejnou typickou zpomalovačku, kde se charakteristicky uprostřed scény blýská odraz slunce nebo jiného světla, už pomalu saháte po ovladači. Naprosto nudná věc, kde se vše děje nahodile, bez nějakého smyslu. Postavy absolutně bez života, objevující se a zase mizící zcela bez nějakého vysvětlení nebo obyčejné logiky(nikomu se nechce, stačí však jedna motivační věta a týpek je hned odhodlán obletět vesmír :D) Totální vykrádačka všech možných sci-fi a zoufalá snaha jak vytvořit nový svět. Nejslabší film Netflixu za posledních 5 let pokud se bavíme o těch s vysokým očekáváním. ()

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

05.07.2023

Koncem roku uvede na Netflixu režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Watchmen) svoji novou epickou sci-fi Rebel Moon, respektive její první část. Dvoudílná sága ale bude údajně jenom začátkem, už nyní… (viac)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze