Black Books

V antikvariátu grobiánského Irčana Bernarda Blacka a jeho přítelkyně Fran zvané Kocovina, vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (14)

Black Books (2000)

Bernard... Bernard, Bernard, Bernard! Nabručený Ir, velké dítě...ničemnej parchant! Fran je výborně asexuální a svým způsobem zvrhlá ženská, která mě moc baví a Many? Musím to psát? Spousta vína, cigaret, ironie. Seriál u kterého prskám smíchy na obrazovku. :) ()

Jak napálit berňák (2000) (S01E01)

,,Jméno a příjmení vaší matky za svobodna.... Jaké je její křestní jméno!? Já ji říkám mami! Prostě máma. Pravděpodobně zesnulá." Nabitej první díl! Setkání Bernarda a Mannyho, daně, svědkové Jehovovi, zenovej Manny... ,,Hej! Hovada! Kdo si chce dát skočnou?" ()

Hrozny hněvu (2000) (S01E03)

Dirty. -___- ()

Okno (2000) (S01E04)

,,Nechtěl jsem vám to říkat, ale váš syn má oči zabijáka!" ()

Bezpečnostní dveře (2000) (S01E05)

Pohled na Bernarda v uniformě zaměstnance rychlého občerstvení? To chceš! ,,I´ll come Fran!!" ()

Sbohem, domove! (2000) (S01E06)

Ta Mannyho linka...! Konec stejně nejlepší. :-) ()

Pan umělec (2002) (S02E01)

,,Chci volnej víkend! Chci taky trochu žít!" - ,,Takovej život je! Trpíte, otročíme, umíráme!" // ,,Pozvi ji na rande." - ,,Zbytečný! Čiší z ní dobrota." ()

Letní horečka (2002) (S02E02)

,,Najdu si holku jen na léto,  dokud se neochodí. Letní typ. Bude mít vlasy. Přátele, co se umí bavit. Bude hrát naboso tenis v tílku a na podzim ji odkopnu. Protože je to letní dívka. " ()

Machr (2002) (S02E03)

,,Divný tlachy. Narážky na maminy, Gusi!" ()

Příbuzní (2002) (S02E04)

Franina linka mi tady nějak nesedla. ()

Pozdrav slunci (2002) (S02E05)

,,Dost! Končím!" - ,,Končíš každej den. Jdu si orazit. Navrhuju, abys požádal o opětovné přijetí, a za půl hodiny udělej pohovor sám se sebou. Vem si pro pruhovaný kvádro, jak v něm máš velkou prdel!" ()

Sloni a slepice (2004) (S03E02)

Mám chuť napsat dětskou knihu! ()