Keď jej sestra a švagor zahynú pri automobilovej nehode, ujme sa úspešná modelingová agentka starostlivosti o ich tri deti. Netuší, čo všetko ju čaká. Helen Harrisová si užíva života, o akom vždy snívala - dni trávi na módnych prehliadkach a noci v prestížnych kluboch, jej kariéra osobnej asistentky Dominique, šéfky poprednej manhattanskej modelingovej agentúry, je na vzostupe. Helenin bezstarostný životný štýl však drasticky zmení jediný telefonát - Lindsay, jej sestra a švagor Paul zahynuli pri autonehode. Pri čítaní testamentu vyjde najavo, že práve Helen stanovili opatrovníčkou svojich troch detí - pätnásťročnej Audrey, desaťročného Henryho a päťročnej Sarah. (TV JOJ)

ivishka

Proč dávám takové hodnocení?Protože mám slabost pro Kate Hudson z které přímo vyzařuje nezkrotnost a smysl pro humor.I taková ztřeštěná holka po rodinné tragédii pozná co to je mít skutečné starosti - děti.Přes všechny problémy a neshody je nakonec všudypřítomný happy end očekávanou sprškou pro diváka. ()

Big Bear

Tohle je ta taková klasická americká celkem tuctová věc o ženě, která pozná ty pravé hodnoty a nakonec najde i toho svého pana Vyvoleného. Kupodivu stejně jako s Sexu ve městě je jím John Corbett, zde tedy luteránský farář (eh ..snad jsem něco nevykecal...). Kdo chce, nechá se u filmu dojmout, někdo možná zapřemýšlí nad těmi životními moudrty co divákovi film předloží a někdo možná obdivně mlaskně nad plochým bříškem Kate Hudson. Na sobotní odpoledne na Nově tak akorát. Dávám za dva góly do branky Corbetta. * * ()

pepo

Na prachoch pri filme zalezi. A na kazdom filme Garryho Marschalla to bolo vidiet. Bez ackoveho stabu a dobrych hercov by to bol iba obycajny televizny hnoj s dobrou temou, s nie sto, ale minimalne stotisickrat ohranym klise. Takto je to v pohode jednohubka. A velka skoda, ze Kate Hudson sa vyhybali ambicioznejsie a kvalitnejsie projekty 6/10 ()

Hillock

Tak nás tady je více exotů, co se film líbil. Podle mě si zaslouží vyšší hodnocení. Jo a jen tak mimochodem, hraje zde mnoho známých herců. V úvodních titulcích byl uveden mj, Joseph Mazzello, tak jsem si říkal, že bude hrát klasicky malého hodného kluka. Během promítání jsem na to zapomněl a těsně před koncem jsem si uvědomil, že jsem na něho zapomněl a ani jsem ho nepoznal. To jsem samozřejmě nevěděl rok natočení Života s Helenou. V závěrečných titulcích jsem si musel zjistit, koho to vlastně hrál, jinak bych neusnul. Kdyby to někdo nevěděl a zajímá ho to, tak měl mini roli a byl to Peter - ten jednadvacetiletý kořen, co šel na školní ples s patnáctiletou Audrey. Mimochodem, zjistil jsem, že věk některých herců a jejich postav je odlišný, ale to se ve filmovém průmyslu děje poměrně běžně. ()

golfista

Nevěřil jsem všem těm recenzím a udělal jsem chybu. Tohle je fakticky hodně špatná komedie. Pro KevSpa to zachránil aspoň "sexy Corbett", ale pro mě ani "sexy Kate Hudson" :) Tohle totiž nemohla zachránit sebevětší herecká hvězda, protože je to scénáristicky (a pro mě překvapivě i režijně) neuvěřitelně slabé.... Jak to tak vypadá, tak Garry Marshall už patří do důchodu a ne za kameru (a to mám jeho starší filmy fakt rád).... ()

• Kate Hudson byla během části natáčení těhotná. Ve scéně na konci filmu je vidět, jak se podvědomě dotýká při chůzi bříška. (HappySmile)
  • Během natáčení režisér Garry Marshall často nechtěně oslovoval Kate Hudson jako Goldie. Pracoval totiž s její matkou Goldie Hawn na filmu Přes palubu (1987) a neustále ji oslovoval špatně, protože podle něj nejen vypadají, ale i hrají podobně. Herečka tyto přeřeky brala v pohodě, avšak štáb dal Marshallovi krabičku, do které musel hodit 5 dolarů pokaždé, když řekl její jméno špatně. Za peníze, které se vybraly do konce natáčení, potom Hudson uspořádala pro celý štáb párty. (HappySmile)