Zoznámte sa so študentkou Sam (Hilary Duffová), ktorá v reštaurácii umýva podlahy, snaží sa vyjsť so svojou hroznou macochou a nevlastnými sestrami a zároveň sníva o tom, že odíde na univerzitu Princeton – dokonalé miesto, kde by sa stala princeznou a našla svojho vyvoleného princa. Ale možno už svojho krásneho princa má. Neznámeho priateľa z chatu, s ktorým sa má konečne stretnúť na haloweenskom plese. Sam však spanikári, keď zistí, že jej tajným ctiteľom je najobľúbenejší chlapec na škole. Môže sa niekto taký zamilovať do dievčaťa, ktoré nie je práve „in“? Je možné, aby sa rozprávka stala skutočnosťou? (TV Markíza)

Henry Morgan

Od samého začátku to mělo naprosto předvídatelné prvky a kdo si myslel, že mu příběh přinese něco jedinečného, musel být pošetilec. Zajímavě to naroubovali na onu pohádku, ačkoliv to ani nebylo nutné. Bohužel mi vcelku pozitivní dojem trochu kazilo, jak okolo sebe dlouho po onom plese chodili, aniž by se něco zásadního stalo. Jinak ale dobrý, i když mám pocit, že to mělo větší potenciál, než jaký z toho vytřískali. ()

Jaňo

Tých Popolušiek je v poslednej dobe nejak veľa a všetky sú o tom istom len stále v novšom a novšom vydaní... Čo povedať k tejto? Príbeh celkom obyčajný, ničím výnimočný. Situáciu na 50% zachraňujú hlavní hrdinovia, ktorých dialógy sú aspoň o niečom. Výkony ostatných postáv sa mi zdali až nanajvýš trápne a nudné, jednoducho stále sa opakujúca pieseň. To už si naozaj radšej pozriem po 500té Tri oriešky pre Popolušku ako toto "new" vydanie.. Avšak pre milovníkov teenegerských komédii film ako ušitý na mieru. V celkovom hodnotí sa bije mnohé, tak ostávam pri slabších 2 hviezdičkách... ()

ivishka

Pohádková realita - to je něco pro mě. Tenhle snímek znám úplně celý nazpaměť, protože už od roku 2004 jsem ho zahlédla NEJMÉNĚ 10x a pořád na něm nacházím něco z čeho doslova ležím na zemi. Mám ráda naivitu pohádek a "pana prince na bílém koni"(nebo v nějakém tom nadupaném autíčku), kterého popelka kromě internetu střetne jak také jinak než na plese uprostřed sálu a před půlnocí musí zase běžet za macechou a jejími dvěma hroznými dcerami.. Jako velký paradox zde figurují náznaky moderna, které souvisejí s pohádkou(kromě podivného maškarního plesu atd)-např.střevíček-mobil,princ-fotbalový kapitán atd...Naivní to přiznávám ale KTERÁ POHÁDKA NENÍ NAIVNÍ? Na závěr snad jen: "Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry." ()

HoneyBunny

Po zhlédnutí ukázek jsem předpokládala trapnou a nablblou slátaninu. Tak hrozné to ale není, oba hlavní představitelé jsou fajn a docela jim i věříte tu chemii mezi nimi. Bylo by to bomba, kdybych byla třináctiletá holka. Scénka s tanečkem v zahradním altánu se povedla (ta písnička je mimochodem "I´ll Be" od Edwina McCaina). ()

Allien.9

Tenhle film by se mi líbil: a) kdyby mi bylo dvanáct (mně ani tak ne), b) kdybych si přála být typická americká teen-blondýna, c) kdybych se rozplývala nad klukama jako je Chad Michael Murray (nic proti němu). Nemůžu si pomoct, ale v rámci tohoto žánru můžu snad jen "Mezi námi děvčaty", "Deník princezny" (pouze první díl) a "Co ta holka chce". ()