Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť. (Itafilm)

Tomulka

Chybný casting (hlavně Ezekiela) a budoucích Spider dívek, otřesné dialogy a zbytečně velká stopáž na to co jsme viděli. Hrozně pomaleji rozjezd, který též o charakteru postavy moc neříká :(. Ale na druhou stranu dobře vymyšlený námět a základní kostra příběhu je dobrá. Náznaky na spider mana taky dobrý, ale Ezekiel hodně slabý a hrozně jednoduchý :(. Když si vzpomenu na Thor L. O. T. A Marvels, tak musím dát lepší dvě hvězdy ()

dudel3333

hodnotim to z pohľadu že to nebol 'Marvel" ale bol to pilot k serialu typu Arrow,Daredevil....atď a preto to nebolo vôbec zlé .Škoda len toho že serial nevznikne a zaujimave postavy ktore film predstavil sa už nebudu rozvyjať a ich osud zostane niede v nedohladne v potenciale serialov ktore mohli byť a niesu,veľka škoda ()

Pavlo

Keby to nebolo Marvel universe a spravili by to s inymi vymyslenymi hrdinami, tak by to vyznelo lepsie. Takto je to uz preplnene univerzum s recyklovanymi hrdinami a scenami a pointami, ze to prestava byt pozeratelne. Prvych 15min to zacalo super, potom to spadlo do vod serialovej rychlokvasky. Za mna jeden z najhorsich a najbytocnejsich Marvels. ()

Hall900 odpad!

That man is Ezekiel Sims, he was in the Amazon with my mom when she was researching spiders right before she died... Oblíbily jste si žluté taxi v GTA IV? Vzrušují vás krádeže aut, Sydney Sweeney visící hlouvou dolů a štve vás soused o víkendech překvlékající se za Spider-Mana? V tom případě je postup stejný jako u výroby dezinfekcí. Přidejte alkohol. ()

VelkyMrB

Co to u pavoučí řitě bylo? “Ovládneš velkou moc, když přijmeš zodpovědnost.“CO?! Označil bych tento film jako hromadu sraček, ale to by na mě hromada sraček podala soudní žalobu za urážku na cti. Máme tu docela zajímavou postavu se zajímavou schopností. Ale k čemu je film ve kterém vám řeknou dopředu co se stane. To prostě trochu postrádá logiku. Nemuselo by to být ku škodě, ale způsob jakým je film natočen je prostě otřesný. Co se týče upoutávek na film, tak ty jsou další škodná, protože vám vlastně celý film vylíčí a už se nemáte na co těšit. Prakticky je to film se Spider-Manem bez Spider-Mana. Počítačové efekty radši komentovat taky nebudu, protože další přirovnání k něčemu by vyvrcholilo v další stížnosti. ()

diax3

Podle mě to mělo potenciál, kdyby se toho chopil někdo vkusnej. Jenomže (a to možná ani neni vina tvůrce - pouze důkaz odpovědi na poptávku, v níž má prsty úpadek moderní doby) z toho udělali jen další marvelovskou šišku s jakoby velkolepejma efektama, který připomínaj slitý barvy - diváci jsou tou šiškou nacpáni jako husy, jen mají místo střev zalepený hlavy těma barvama, toť vše. ()

Dundee224 odpad!

V naprosté upřímnosti nejhorší film jaký jsem kdy viděl, přišlo mi to jako parodie na to jak natočit špatný film, otřesné herecké výkony, dej nedaval smysl a celý film se všichni chovali jako absolutní idioti, myslím že i stredoskolak by natočil lepší film ()

Piraka

How embarrassing... skvělé komixové provedení s originálním příběhem, scénářem, herecéma a ženáma to není hanba... Od Sonnyho už i holky stříkaj pavučinu.. yikes!! Realita je taková, že Sony musí každejch pár let udělat Spider-man film, jinak přijdou o spajdí licenci. Tohle je výsledek. ()

PsenickaR odpad!

Čekal jsem shit jako byl Morbius, ale to co jsem dostal dalece překonalo mé očekáváni. Za tohle by měly u Sony padat hlavy, jak mohli takovou slátaninu natočit, jak ji mohli vůbec pustit do světa a dokonce do kin? Pro mě osobně nejhorší filmový zážitek za poslední roky. ()

Aceboris odpad!

Marvelovky naberajú úplne zlý smer. Tak nudný film som už dávno nevidel. Akciu vymenili za nekonečné kecanie a miestami som mal pocit, že pozerám nejakú časť Pohotovosti, ale Chicago Hope. ()

Skitlle

Madame Web bohužel nesplnila očekávání. Přestože měla potenciál, film nepřináší nic nového či příliš zajímavého. Příběh ztrácí směr a chybí mu hloubka. Herecké výkony jsou průměrné, a chybí silná herecká představa. I přes snahu působí jako zklamání. Do kina ani nemusíte, protože všechno se dozvíte z traileru... A abych byla upřímná, tak trailer vypadá lépe než samotný film. Takže za mě Sony zase zklamalo a mrzí mě že Marvel s tím souhlasil. ()

Vampiroza

tohle se nedá ani zrecenzovat. Je o mě známo že filmům s označením sračky jsou mojí zálibou a mým ambroziem, ale Sony sáhlo na dno příkopu natolik hluboko, že to porazilo i mě. Jak začít komentovat něco co vlastně do půlky není ani možné brát jako tv film z produkce n@va 🤔 Začnu tedy druhou půlkou. Jakoby někdo natočil skvělou konečnou půlku filmu kde by rád ukázal jak má vypadat, o co vlastně celou dobu jde, kam to směřuje a kdo je kdo a kdo umí co. Podal to na stůl a řekl tohle bude fungovat. Natočte to celé. Někdo to vezme a dá to někomu kdo neví co s tím a jak k tomu udělat úvod. Celá první půlka vám dá jasně najevo, že to nikdo udělat a zaplatit nechtěl a tak vypsalo studio konkurz a chytla se jen Pepsi a manager Beyoncé, který podle mě musel pak dostat padáka. Kdo viděl morbiuse a řekl že to byl totální výsměch, tak neviděl ještě tohle. Tohle opravdu nestálo za to vidět. Nicméně to bude mít sakra určitě parádní steelbook na Blu-Ray jako morbius a venom. Takže koupím opravdu jen z nutnosti mít ho ve sbírce ( jestli to teda vůbec na něčem vyjde 😂) Nikdo ze zúčastněných ve filmu podle mě nevěděl co hraje a v čem hraje. Černý šrám se s nimi ponese dlouho. Ale aby to nebyl jen hejt tak opravdu druhá půlka byla kvalitní a byl jsem moc spokojený. Škoda že to dál nepovede. 1/5 za konec. Víc ani ránu. Morbius the Oscar movie 😅🤘 ()

ENDGAMEBOY

Další marvelovka od Sony (něco jako Venom). Chápu i  nechápu to hodnocení. Přišlo mi to takový v pohodě film. Bylo to o jedni zdravotnice která má vlastně jednu schopnost a to tedy vidět budoucnost. Ten záporák byl něco jako temný Spider-Man. A ty tři holky mi přišli trošku v pohodě. Ale jsem zvědavej na další Sony marvelovky (Lovec Kraven a Venom 3). Za mě takových 6-7/10. Ale od Sony je lepší Venom. ()

EDEN13 odpad!

Naprostá poprava. Nemám slov, ten film je o tolik horší, než jsem čekala, a to jsem čekala, že to bude hrozná kravina...Sony se vážně překonává. Nejhorší film s motivy Spider Mana, který mohl kdokoli natočit. Neuvěřitelné. Určitě nejhorší zážitek v kině, a to jsem byla i na Antmanovi 3. ()

DarthAthiss odpad!

Nebýt toho konce, tak možná dám jednu hvězdu. Nechci chodit kolem horké kaše, takže zkráceně povím, že to je příšerný film, se strašným dějem, špatnými postavami. Jestli je to horší než Morbius? Asi ano, neboť ten byl nechtěným způsobem vtipný, tudíž zábavný. ()

jara12

Pavoučí novinka od Sony se zdá být ještě horší než zoufalý Morbius. Herecké obsazení, včetně Dakoty Johnson a Sydney Sweeney, nedokáže vynahradit slabý scénář a nudnou režii. Scénář se točí kolem traumatu hlavní postavy a její schopnosti vidět budoucnost, ale prezentuje to tak nezáživně a předvídatelně, že film působí spíše jako parodie na superhrdinské filmy. Navíc, Sony se opět ukazuje jako studio, které nedokáže věrohodně adaptovat komiksy a nedává dostatečnou pozornost detailům a akčním scénám. Celkově je Madam Web další hřebík do rakve tohoto univerza. ()

Joyman

Miluji filmy, kde je zápletka s alternativním fungováním času. Tenhle film je boží, hlavní hrdinky sympatické a má to poselství. Jeden z filmů, na který má smysl jít vícekrát :-) ()

danolol

Herecké obsazení je skvělé, herecké výkony taky, ale scénář odpustit nemůžu... Pokud na to někdo jde ze srandy se opít s kamarádama, tak je to skvělé, pokud na to někdo jde seriózně, aby dostal nějakou dobrou hodnotu filmu, je mi ho líto. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (viac)