DJ_bart

Zajímavá sonda, která velmi sugestivní optikou (doslova) nahlíží pod pokličku jednoho chicagského bufetu a jejich kuchařů. Jestliže nevíte na co čumět v práci anebo ve vlaku, tahle kulinářská delikatesa je ideální volba. Akorát týhle šmakuládě chybí nějaký komprehenzivní/koherentní příběh – na konzistenci pokrmu přeci záleží nejvíce. Ale jinak jde o solidní gastro porno, not gonna lie. Půlhodinová stopáž epizod výhodou.... [VERDIKT: 7,7 medvědích rohlíků v párku z 10] ()

hanagi

Jíme pro to abychom žili a nežijeme pro to abychom jedli. Tak to už dávno neplatí!  Z gastronomie je fenomén, móda, byznys. Staví se na úroveň umění, což mě asi vytáčí nejvíc. Je fakt, že do galerie zamíří málokdo, ale najíst se musí každý. A že je Medvěd i o něčem víc? Tak to se dozvím až ve druhé sérii. ()

bouncer

Jako sorry, ale já to nevydržel. Když po hodině a půl (3 díly) jsem si z toho odnesl dva poznatky: kamera je divná a všichni tam řvou na všechny, tak asi něco není zrovna voňavé. Může pak následovat třeba Oscarový monolog George Clooneyho, ale svého času si vážím víc než abych se k němu brodil hodinami sraček. ()

mclenin

Zmes pocitov, obrazov, zvukov, vôní, zážitkov, chutí a príbehov mixovaných v prostredí jednej malej reštaurácie so smutným a dramatickým pozadím no vo výsledku zanecháva veskrze pozitívny dojem, je to jeden z kategórie "feel-good dramedy", také mi chutia. Za osobitnú zmienku však stojí, dámy a páni, epizóda č. 07, ktorá koncepčne pripomenie výborný Boiling Point natočený na jeden záber, pričom vypointovanie tejto epizódy je vrcholom prvej série a jej podanie je absolútne fenomenálne, a hoci jej stopáž nie je veľmi dlhá, hravo schová do vrecka aj kadejaké megalomanské bezduché projekty. Napokon hodnotenie Hodnotenia 98 % hovorí samo za seba. ()

kajas

V první epizodě jste hozeni do vody stejně jako hlavní hrdina a musíte se učit plavat a orientovat spolu s ním (kdo je kdo, co Carmy v téhle podivné restauraci vůbec dělá, otázky, samé otázky a křik všech zúčastněných...). Postupem času jsem si ale tuhle nesourodou partičku snažící se udržet na nohou nejen podnik, ale i sebe docela oblíbila. Na druhou sérii se těším. ()

• Celý diel je natočený na jeden záber, čo je odkazom na o rok mladší film Bod varu. (maramashi)