Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

Crocuta odpad!

Některé holky jsou vážně hezké - ale to je v té záplavě stupidity málo podstatné. Porota, zvláště její mužská (???) část je konglomerátem kreatur a bizarnosti fyzické i duševní (což poznáme, jakmile otevřou ústa aby světu sdělily svá moudra). K pořadu jsem se dostal náhodou a jedno pokračování jsem shlédl až do konce, abych zjistil zda bude úroveň tohoto atentátu na kulturu stejně ubohá na začátku jako na konci. Co myslíte že jsem zjistil? A jednou mi to úplně stačilo. ()

PKD

Nářez! Pokud je vše,co je zachyceno v tomto seriálu skutečnost a pravda,tak bych v tomto průmyslu nechtěl být ani vteřinu. Fascinující tak,že se od toho nedalo odtrhnout. Tenkrát jsem si to pustil tuším z legrace a nudy,a během pár minut jsem byl jako zhypnotizován. Jj.občas se dějí věci podivné a tajemné.:) ()

paascha odpad!

Krávy, píčy, slepice a úplně vymaštěný doroty, nějaká ta, jako prdel Věry Bílý hnusná negryně se sebevědomím Pamely Anderson, pár pseudo zasloužilých modelín a nějaká afektovaná negerská buzna, která si nechá říkat slečna. To je k obsazení. A děj? Oh my God, jakýpak děj, když jde o americkou soutěž modelek? ()

Marek1991 odpad!

Tu je vidieť, ako sa z dnešného modelingu stala žumpa vkusu. To, čo od nich žiadajú sú vlastne veci, ktoré z veľkej časti tomu práve neprospeli. Buďte ako vešiak, len aby si vás ľudia nevšímali a všímali si len tie nevkusné handry, z ktorých by si bežné ženy neobliekli asi 99,99% všetkých vecí. Tragická reality-show aj, čo sa týka dialógov, scén, skoro všetkého. Ďalší z kúskov, ktoré sa dajú zaradiť do rady nepozerateľných. ()

dubinak

Tohle mě prostě vždycky chytne. Je to skvělá možnost jak u něčeho absolutně vypnout a nechat odpočívat mozkové buňky. Navíc mě baví sledovat to veškeré focení, kostýmy, líčení a proměny. Chápu, sledování téhle reality show vám nejspíš nedá absolutně nic, ale aspoň pro dámy, si myslím, že je to dobrá forma relaxace. ()

• V několika řadách se v úloze porotkyně objevila česká modelka Pavlína Pořízková. (ČSFD)
  • Tyra Banks projekt vymyslela a zároveň je jeho moderátorkou a porotkyní. (ČSFD)