Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místa a nastává boj. (oficiálny text distribútora)

Okara

Jelikož jsem vždy toužil být letovým dispečerem, tak mám k tomuto filmu slabost, neboť je pravděpodobně jediný, který se odehrává v prostředí navigačního střediska. Doporučuji si prohlédnout když ne naživo, tak alespoň na obrázcích, jak celé středisko nejen v Americe vypadá, film pak získává co se týče humoru. A tedy upřímně nechápu, jak tento film může mít pod 60%, Thornton zde hraje na výbornou a až na místy upadající scénář a nepřesvědčivého Cusacka mě Runway zaujala. 75% ()

Shit

Film z prostředí letištní věže moc neni a je to celkem originální nápad. John Cusak i Billy Bob Thornton jsou výborní a v podstatě ten film táhnou, ale že by byly nějak vtipný to zase ne, takže ani nevim proč je to vydávaný za komedii. děj neni moc propracovanej a s blížícím se koncem to začíná být takový dost divný, ale stále to je koukatelný ()

Cristiena

Spokojenému a sebevědomému Nickovi naruší příjezd manželů Bellových rovnováhu, která doteď byla jeho nedílnou součástí v osobním i profesním životě.Russellem, chlápkem, který neumí projevovat emoce, se cítí ohrožený na postu nejlepšího leteckého dispečera, a jediná noc s jeho ženou Mary naruší jeho idilické manželství.Celkem zajímavý námět, film obsahuje i vtipné scénky, ale těch je tu pomálu, atraktivní prostředí přistávací plochy, jenom to zpracování (i přes ta slavná jména) je poněkud pokulhávající a děj je strašně předvídatelný. ()

Jaro_slav

"Sugarless gum, sugarless gum, sugarless gum, sugarless... gum gum gum income become... Continental 962 heavy, turn left heading 140." I když je ten film jen takovej naivní romantickej cajdák, způsob, jakym mystifikuje lid o tom našem úžasnym džobu řídících letového provozu dočista miluju a je mi jedno, že dočista iracionálně. Billy Bob Thornton si to navíc prakticky ukrad pro sebe v kreaci tak bizarní, že se díky tomu nejvíc podobá skutečnýmu člověku. Film pro zasvěcené publikum. ()

slunicko2

Film vhodný pro promítání za letu. 1) Nechápu moc ten hluk, neustálé vyrušování a zmatek na pracovišti. Předpokládám, že dispečeři pracují na zřejmě velmi krátké směny a střídají se, zatímco zůstávají na pracovišti...a kibicují a koukají přes rameno ostatním? No nevím..._____ 2) Krizové okamžiky se střídají s chvílemi, kdy jakoby dispečeři neměli do čeho píchnout, a tak mají čas věnovat se proslovu šéfa, představení nového pracovníka, vzájemnému (mně dost nepříjemnému) popichování či dokonce rvačce. Během té doby očividně zůstává jejich pracovní pole na obloze nepokryto a tak si zatím mohou piloti dělat, co chtějí. No nevím..._____ 3) Střední část filmu je trochu nudná, ale ke konci snímek opět získává na tempu._____ 4) Řeknu bez mučení, že značný podíl na mé celkové spokojenosti s filmem musím přičíst dvěma přitažlivým chlapům. Mluvím o 33letém Johnu Cusackovi (dosavadní frajer Nick) a 44letém Billym Bobovi Thorntonovi (nový frajer Russell), kterým to fakt slušelo. ()