Zaľúbiť sa

• Československo Zamilovat se (viac)

Každý den jezdili společně na Manhattan a nic o sobě nevěděli. Jednou se však Meryl Streep a Robert De Niro potkali a osudová láska je neminula... (oficiálny text distribútora)

peproch

Jedná se o působivý film, který konfrontuje povahu osobního střetu stability rodinných zázemí s oživenou potřebou a touhou sblížit se s někým, koho jsme náhodou potkali v socce a zjistili, že to přesně on/ona, co si s nimi rozumíme. Jak z toho celého ven, co upřednostnit a přitom se radovat a darovat... Film je prostě hezký, i když ti, jimž jakoby fandíme, podvádí.Klíčové téma: romantická přitažlivost, poznání soupatřičného člověka skrze erotickou lásku, otázka odchodu od rodiny V přeplněném světě, městě lidí, přeci jenom někde existuje bytost, člověk, kterého poznáte a zamilujete se, a přitom to vůbec není o sexu ale o zvláštním porozumění Obsah:. Každý den jezdili společně na Manhattan a nic o sobě nevěděli. Jednou se však Molly (Meryl Streep) a Frank (Robert De Niro) potkali a osudová láska je neminula...Hezký film sentimentální z New Yorku, ()