Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

Rockerman

Krásná Jennifer a pár dobrých scén (kokainista Milo, soulož), toť vše. Korektní fórky, které se tváří nekorektně mě prostě nebaví. Ty kecy na večírku, kdy Maddie hledá Percyho byly strašné! Komedie bez humoru nedává smysl. ()

Olík

Umně vyvážený mix klišé romantiky a nevážně se beroucí feel good komedie, kterou si především Jennifer Lawrence dává jako Obelix kance k večeři a ukazuje, že jí není cizí udělat si srandu sama ze sebe. Ani mainstream, ani independent – ani vyleštěné, ani ušmudlané – ani smetánka, ani póvl – prostě kámo, nic ve zlým. Gene Stupnitsky  udržel laťku nastavenou Hodnými hochy (r.2019) a ukazuje, že se s ním musí počítat. ()

Vabr

Příjemná komedie, při které jsem si vzpomněl na Šprtky to chtěj taky. Toto je však lepší. Jennifer Lawrence je velmi vtipná už při svém vystupování v médiích, takže o její komediální stránce jsem nepochyboval. Bavila mě a vtipy mezi ní a Percym jsou pecka. Tam jsem se smál. Nenudil jsem se a hlavně nebyla dramatická část Nic ve zlým zdlouhavá a špatná. To bývá častým úskalím komedií. Zde dávala smysl a úsek samotný mě přivedl hned na několik myšlenek, co se týkaly jejich vztahu a budoucnosti. Vlastně bych si i troufal říct, že to je aktuální, když nám po světě běhají sugar daddies a sugar mommies. Pouze konec mi přišel, že mohl být utnut dříve. Jedna jeho část skončila, ale ještě několik minut jsme čekali, než dojede ta druhá. Vyhodnocení: NAHÁ JENNIFER LAWRENCE však překvapila úplně, ale jakože úplně nejvíc. To jsem čuměl s hubou dokořán. O to víc teď, když jsem zjistil, je film přístupný od 12 let. Na druhou stranu to je už v dnešní době normální, tak proč kvůli tomu do kina nezajít 🤷‍♂️ ()

pumpkinqueen

Od samého začátku všechno špatně. Vynecháme předvídavost, ta mi u komedií fakt nevadí, ale jestli něco nemám ráda, tak hloupý dialogy a postavy... A tady byl za mě ten scénář celej strašně špatně. Nalákalo mě dobré hodnocení v kombinací s komedií a Jennifer Lawrence - přece by nehrála v žádné hlouposti, že ne? No, tak hrála. A ta role ji z mého pohledu absolutně nesedla. Nebylo to zrovna klišé, ale humor mi přišel neskutečně lacinej. A přitom by ten příběh asi mohl na komediální úrovni naprosto skvěle fungovat. Ale za mě se na to nedalo koukat. Mám čas od času ráda hloupé komedie, u kterých si odpočinu, pubertu jsem trávila s Prcičkami... Takže nic ve zlým, ale tohle byla nuda. ()

moviechecker

Celkem me překvapilo zdejší hodnocení, ale tak již jsme si zvykl, že totální sračky s korektním humorem=žádným humorem, tady mají červené čísla, ale komedie typu přelom roku 2000 lidem nepřijdou zábavné. Za mě tedy komedie nebyla ničim výnimočná, v zlatých časech bych ji dal tak 3*. Ale jelikož jsem se smál, jak za starých dobrých komediálnych dob, kdy humor byl ještě vtipný, a ne zlatániny typu netflix, dávam o hviezdu více. Oddychová jednohubka, kterou nemusíte vidět víckrat, ale přesto se zasmějete. I když klidně se na to za pár let podívám znovu. ()

Razzor_82

"Vyrandím mu mozek z hlavy!" Kdo by nechtěl přijít o panictví s půvabnou Lawrenckou? Ta sexy ženská táhne celý film. Navíc se neskutečně odvázala, když nám předvede nahá na pláži bojové umění.  Feldman je vedle ní  jen taková roztomilá figurka na hraní.  Nic na mě tady nepůsobilo trapně ani afektovaně.  Je to prostá romanťárna asi s nepravděpodobnou zápletkou ale jako příjemnou jednohubku bych si to časem pustil klidně znovu. 7/10 ()

bararich8

Bohužel komedie, který je ve většině případů prostě jenom trapná. Holt Jennifer už ze sebe asi víc nevytáhne, tak už nezbývá nic jiného, než jenom nahá běhat po pláži. Nejlepší na tom bylo asi finále, které je představitelem klasického happy endu. Čisté 2* ()

pepa3rd

Pohodová komedie, která se v průběhu pomalu posouvá do dramatické roviny.  Kouká se na to pěkně, bez negativních překvapení, vyvarujíc se (většinou) šílených bláznivin a pseudohumoru některých teenagerovských komedií. Nejslabší stránkou je bohužel scénář, který naštěstí zachraňují skvěle hrající herci, kterým jejch pózy i proměny věříte. Například scéna s piánem je skvěle zahraná, že jsem ani na chvilku neměl potřebu "strkat hlavu pod polštář" :). Celkově příjemných 60 %. ()

Hellierer

Když se to snaží o humor, ve skutečnosti to moc nefunguje. Ale ono to nevadí, protože takových scén je ve filmu poskrovnu a většinu času jde o příjemně plynoucí příběh dvou lidí, které k sobě zavály morálně pochybné okolnosti. Marketingová kampaň tedy dost zavádí a spíše než "Rková" komedie to je odlehčené civilní drama. A já jsem za to rád. ()

Mini_X

Píšu tuhle recenzi sice pozdě, ale už jsem se rozhodnul, že napíšu recenzi na tuhle komedii. Snímek Nic ve zlým je trochu více unikátní záležitost, než běžné romantické komedie. Hlavně díky obsazení herců, vždyť tu hlavní roli má Jennifer Lawrence. To je i jeden z důvodu proč tahle romantická komedie je více unikátní, než běžný film s těmito žánry. Hlavní duo je dost zábavné a pro divák sympatické, protože snímek jim dal motivace, se kterými divák bude soucítit. Snímek také dokázal dost dobře propašovat humor, který není až tak moc prázdný, jako většina komedii co jsem posledních měsících viděl. Také jsem byl spokojený výběrem hudby, které dobře zapadají do scén. Sice snímek nemá, až tak originální provedení, tak jsem z výsledkem spokojený a splnil to co měl. 6,5/10 ()

GodKnows

Nezaspal som. To je asi jediné pozitívne na celom filme. Inak je to predvídateľná nuda s absolútne tragickým načasovaním vtipných scén. Z toho teda vyplýva, že kameň úrazu je scenár. Celé to pôsobí nedotiahnuté, nemá to čím zaujať. V telke na nedeľný večer ok, v kine strata času. Sorry J-Law, 50%. ()

Likan7

Netradiční komedie, která na první pohled budou klasickou romantikou, jenže Nic ve zlým jde trochu jinou cestou. Romantika tady totiž vůbec není. Jen má sbalit mladšího kluka, aby se otrkal, dostane za to auto. Jenže tady se jede v komediálním, dost přisprostlým tónu, ve kterým to Feldmanovi i Lawrence skvěle sedlo. Pozor, opravdu to není romantický film a na konci to nemá ten klasický "miluju tě" konec. ()

Trixinka

Moje velká očekávání vtipné komedie vzaly za své po pár minutách filmu. Z počátku se až příliš tlačí na pilu, snaha oslovit mladou generaci slovníkem, odkazy a podobnými tématy je až příliš násilně vložená. Maddie se chová jako pubertální blbka, ne jako žena, která by to už měla mít v hlavě srovnané, Percy nemastný neslaný, žádný velký vývoj se zde neodehraje. Stopáž filmu vzhledem k obsahu přepálená, postavy celkově nesympatické, jejich osud mě byl vlastně úplně fuk. ()

Kingjiri

Asi tak první dvě třetiny stopáže je No Hard Feelings fajnová komedie, která je i přes Rkovej rating a vulgárnost fakt vtipná (což tu dlouho nebylo). Nicméně asi v poslední třetině stopáže se z bijáku stává spíš citlivá a vážnějc míněná podivaná, ve který si hlavní hrdinové dávaj dohromady svuj život. A mě tyhle dva světy do sebe prostě nezapadly. Buď se mělo celou cestou jít ulítlou Rkovou komedií o honbě za Percyho zásunem nebo se měla ject vážnější romantičtějc podaná dramedy o vztahu dvou lidí, který to maj v životě komplikovaný a řešej, co s nim dál. Nakonec teda i přes dobrej námět, sympatickou ústřední dvojici (z toho full frontal Jennifer Lawrence!) a pár dobrejch vtípků nebo hlášek pouze lepší průměr. Nevyužitej potenciál docela zamrzí, tři silnější hvězdy. ()

John80

Komédia ,ktorá skutočne pobavi každeho Jenifer Lawrence v ulohe potencionalnej priatelky mladého chlapca, ktorú si najmu jeho vlastný rodičia ,Oplatí sa pozrieť 4* ()