Angličanka

Cesty Eliho Whippa, vysloužilého zvěda a člena kmene Pawnee, se zkříží s Angličankou Cornelií Lockeovou, která se chce pomstít muži, jenž je podle ní zodpovědný za smrt jejího dítěte. (HBO Max)

Recenzie používateľa nula87 k tomuto seriálu (6)

Co chceš a co potřebuješ (2022) (E01)

Velmi slušný (byť pomalý) rozjezd a uvedení do děje. Skvělá vizuální stránka. 70% ()

Stezka mrtvých (2022) (E02)

Příběh se rozlévá do více stran, které se dozajista zase spojí. Navíc so dozvídáme více o historii hlavních hrdinů, a tím i jejich motivacích. Vizuálně a hudebně stále skvělé. 70% ()

Lační supi (2022) (E03)

Nové linie, nové postavy, které zatím nezapadají do příběhu. A začíná se ukazovat, že někteří naopak nejsou tím, čím se zdáli být. 80% ()

Raněný vlk (2022) (E04)

Návrat na začátek, kde se děly věci, které zásadně ovlivňují aktuální příběh. Víc se nám tím začíná vysvětlovat, kým a proč Cornelie i Eli jsou. Navíc se budu opakovat, ale vizuálně, zvukově a hudebně boží. 80% ()

Puška na bizony (2022) (E05)

Oba hlavní hrdinové mají tajemství a nemají domov, a vědí, že už jej ani nikdy mít nebudou. Silné scény, které nás připravují na vyvrcholení. 80% ()

Milovaný (2022) (E06)

Silné, fzyicky i psychicky bolestivé, ale vlastně uspokojující vyvrcholení. 80% ()

Emily Blunt jako první skutečná detektivka

Emily Blunt jako první skutečná detektivka

19.10.2023

Režisér Jaume Collet-Serra (Mělčiny, Black Adam) si již poněkolikáté zopákne spolupráci s produkční společností Seven Bucks Dwaynea Johnsona a pro studio MGM nyní natočí snímek Kate Warne. Hlavní… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD