Sex O'Clock

• Česko Sex O'Clock
Komédia / Rodinný
Česko, (2023–2024), 10 h (Minutáž: 30 min)

Kamera:

Václav Fronk

Hudba:

Jiří Burian

Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona, Kryštof Švehlík (viac)

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolin Omastová). (Voyo)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (12)

Sex O'Clock (2023)

Tak tohle se povedlo! Konečně český seriál pro mladší publikum, za který se nemusíme stydět a svíjet se na zemi trapností. Neokoukané a nové tváře doplněné o známější vedlejší postavy (Podzimková, Pazderková, Leichtová, Vodochodský) vytváří povedený seriál, na který se ještě pěkně dívá kvůli nádherné a neokoukané lokaci krásného Zlína - opravdu chválím zasazení právě tam. Hudba a kamera bez problému, dialogy mezi postavami působí uvěřitelně, a ne že je psal 50 y.o. boomer, co nemá ani páru o problémech mladších generací. Samá slova chvály a všem, co se líbil Sex Education, můžu s klidným srdcem doporučit i jeho českou verzi, tedy Sex O’Clock. 1. série: Prvních pár epizod se to chvílemi hledalo, ale od 5. dílu to je horská dráha, která Vás nepustí, a až do konce se budete královsky bavit, dojímat se a zajímat se o všechny postavy. Škoda těch slabších dialogů na začátku. První série nasadila laťku vysoko, ale i přes to věřím, že další série může být ještě lepší a plný hodnocení si nechám až tam. ()

Série 1 (2023) (S01)

Prvních pár epizod se to chvílemi hledá, ale od 5. dílu to je horská dráha, která Vás nepustí, a až do konce se budete královsky bavit, dojímat se a zajímat se o všechny postavy. Škoda těch slabších dialogů na začátku. První série nasadila laťku vysoko, ale i přes to věřím, že další série může být ještě lepší a plný hodnocení si nechám až tam. ()

Epizoda 1 (2023) (S01E01)

Začátek plný události a vtáhnutí do příběhu, ale furt je v tom cítit ta novácká nerozvážnost a hloupost až přebytečnost některých dialogů. Každopádně se i přes to vyplatí dát tomu šanci. ()

Epizoda 2 (2023) (S01E02)

Možná je to můj problém, ale měl jsem při sledování druhé epizody problém s pozorností. Nudnějších 30 minut už jsem dlouho nezažil. Sterilní, nevtipné, ale několika důležitých témat se to dotklo. Příslib do dalších dílů. ()

Epizoda 3 (2023) (S01E03)

Už se to celkem rozjíždí a působivý konec epizody (kalba) dodala epizodě přidanou hodnotu a jistě si zde každý spojí nějakou postavu ze svého osobního života. Každý určitě máme tu kamarádku, která se a párty tak zlije, že jí musíte po devátý večer odvést domů protože je úplně na šráky. ()

Epizoda 4 (2023) (S01E04)

Klidný díl, který si vymetá cestičku před našlapaným pátým dílem. Škoda těch zdlouhavějších rozhovorů. ()

Epizoda 5 (2023) (S01E05)

Tvůrci si šetřili to největší drama na tuto epizodu a podle toho to taky dopadlo. Jednoznačně nejlepší díl plný fuck-up situací a mnoho věcí se zde dostalo na povrch. Zároveň to zasazení do Zlína byl sakra dobrý nápad - neokoukané město, zajímavé prostředí a ne furt jen Praha nebo Brno. Dialogy působí přirozeně a nic na mě nepůsobí uměle. Takže u mě pátá epizoda za pět hvězd. Snad si seriál nenasadil tímto dílem laťku až moc vysoko. ()

Epizoda 6 (2023) (S01E06)

Po trochu delším začátku (epizody 1-3) a delší době než jsem si postavy "oblíbil" a pochopil, se u mě seriál dostává do fáze, kdy mě zajím co s postavami bude. Dobrá práce. ()

Epizoda 7 (2023) (S01E07)

Je to kus kvalitní seriálové tvorby a díly 5-7 patří zatím k tomu nejlepšímu. Dívá se na to moc dobře, scénář není hloupoučký a i délka jednotlivých epizod je dobrá. Nemám co bych vytknul. Z komedie se nám stává drama, ale takový život někdy je. ()

Epizoda 8 (2023) (S01E08)

Je to prostě dobrý, hezky se na to kouká a děj kopíruje naše každodenní problémy (a tím nemyslím jen problémy náctiletých). Příjemný seriál. ()

Epizoda 9 (2023) (S01E09)

"Tohle prostě není rodina, tohle je náhodný seskupení zoufalců". Já prostě cením jak si autoři vyhráli i s těmi vedlejšími postavami v podání Pazderková, Podzimková, Leichtová. V každym dalším seriálu by jim autoři dali hlavní role, ale tady ztvárňují menší vedlejší role a jsou s tím naprosto v pohodě a hlavně to hrajou přesvědčivě. I to je jeden z důvodů, proč je tento seriál unikátní - tedy že dává prostor novým neokoukaným tvářím a mladým hercům/herečkám. Obzvlášť Maxmilián Kocek je velikým příslibem do budoucna. ()

Epizoda 10 (2023) (S01E10)

To co se v tomhle dílu přihodilo hlavnímu hrdinovi, tak to trochu zavání mokrým snem každého puberťáka. I tak jsem si finále nejlepšího českého seriálu pro mladý užil a 2. sérka už je na cestě. ()